VALORANT

„Carcass“ ir „G2 Gozen“: 5-ajį kartą tapo „VCT: Game Changers EMEA“ čempionais

Liepos 30 dieną baigėsi 4 savaitės trukęs „VALORANT Champions Tour 2023: Game Changers EMEA Series 2“ turnyras. Superfinale susikovė mūsų tautiečio Roberto „Carcass“ Mikuckio treniruojama „G2 Gozen“ ir Turkijos „FUT Female“ komandos.

Robertas „Carcass“ Mikuckis / Liquipedia.net nuotr.

Sudėties pakitimai prieš turnyrą

G2 Gozen“ į šį turnyrą atvyko pasikeitusios sudėties. Dėl asmeninių priežasčių, Maryam „Mary“ nusprendė padaryti pertrauką savom kaip profesionalios VALORANT žaidėjos, karjeroje ir vietoje jos komandą laikinai papildė mažiau žinoma 18 metų britė Sarah „sarah“ Ahmed.

Pridėsime tai, jog „Gozen“ žengė į turnyrą kaip čempionių titulą ginanti komanda. Šių metų gegužės 21 dieną jos triumfavo pirmajame šių metų „VCT 2023: Game Changers Series 1“ turnyre po atkaklios kovos serijoje iki 3 pergalių (angl. Best-of-five) rezultatu 3-2 nugalėjusios „BBL Queens“ komanda iš Turkijos.

Lietuvio atstovaujamos komandos kelias iki finalo

Turnyre 16 komandų buvo suskirstytos į dvi grupes po aštuonias komandas. „G2 Gozen“ atsidūrė A grupėje kartu su „KPI Shine“, „Anonymo Female“, „Odd 1 OUT“, „NAVI Celestials“, „Karmine Corp GC“, „Alliance.Coven“ ir „Ninjas in Pyjamas Lightning“.

O štai B grupę sudarė tokios komandos kaip: „BBL Queens“, „Case Hydra“, „Acend Rising“, „FUT Female“, „Rebels Velvet“, „Guild X“, „The A Team“ ir „EXCEL GC“.

G2 Gozen“ savo grupėje užėmė antrąją vietą su 5 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais.

Atkrintamųjų etape lietuvio atstovaujama komanda susikovė viršutinės lentelės dalies ketvirtfinalyje su „Case Hydra“ iš Ispanijos, kurią merginos nugalėjo serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 2-0 (13-4, 13-11).

Toliau sekė pusfinalio etapas viršutinėje atkrintamųjų lentelės dalyje. Varžovas – „BBL Queens“ iš Turkijos, nepralaimėjusios ne karto grupės etape ir iškart patekusios į ši antrąjį atkrintamųjų etapą, kadangi užėmė pirmąją vietą B grupėje.

Nors „G2 Gozen“ pralaimėjo pirmąjį žemėlapį, tai didelės įtakos nepadarė, kadangi jos šioje serijoje tapo nugalėtojomis, rezultatu 2-1 (13-10, 9-13 ir 13-8).

Ilgai lauktas Superfinalas

Kovoje iki trijų pergalių (angl. Best-of-Five) pirmajame žemėlapyje „Fracture“, kuri pasirinko „G2 Gozen“, merginų laukė rimtas išbandymas, kadangi žemėlapis laimėtas tik po pratęsimo, rezultatu 14-12.

Antrasis žemėlapis buvo „Lotus“. Tai buvo „FUT Female“, priešininkių iš Turkijos, pasirinktas žemėlapis. Deja, „Gozen“ net ir priešininkių pasirinktame žemėlapyje atrodo gerai ir serijos rezultato išlyginti neleido. Merginos užtikrintu rezultatu 13-6 pasiėmė pergalę.

Trečiajame žemėlapyje, kai atrodė kai „G2 Gozen“ „sausu“ rezultatu užbaigs šia seriją „FUT“ priešininkių pasirinktame žemėlapyje nubaudė jas pačias, sušvelninusios serijos rezultatą 2-1, rezultatu 10-13, „Pearl“ žemėlapyje.

Ketvirtajame „Haven“ žemėlapyje „G2 Gozen“ tiesiog be pasigailėjimo uždarė seriją ir 13-3 su naujokės „sarah“ pagalba, kuri su 21 nužudymu ir 11 mirčių vedė komandą į pergale.

Po šios pergalės serijos rezultatas tapo 3-1 (14-12, 13-6, 7-13 ir 13-3) ir „G2 Gozen“ sėkmingai apgynė „VCT 2023: Game Changers EMEA“ titulą.

O štai 28 metų lietuviui tai jau 5 pergalė kaip treneriui „VCT Game Changers EMEA“ turnyre. Primename 2022 metų lapkričio 20 dieną, klaipėdiečio treniruojama „G2 Gozen“ komanda tapo pasaulio čempionėmis pirmajame „VCT 2022: Game Changers Championship“ turnyre.

Noriu asmeniškai pasveikinti  „Carcass’ą“ ir visa „G2 Gozen“ komanda su dar viena pergale.

„G2 Gozen“ komanda / @mimimimichaela „Twitter“ paskyros nuotr.