League of Legends

Du stipriausi Lietuvos žaidėjai – Europos geriausiųjų dešimtuke

Lietuvos „League of Legends“ esporto istorijoje, tikrai retas įvykis. Du lietuviai žaidžiantys „jungle“ rolėje, Edgaras „Eckas“ Strazdauskas ir Linas „Lyncas“ Naunčikas užima pirmąją ir trečiąją vietas tarp geriausių dešimtuko šį sezoną.

Abu žaidėjai yra vieni iš daugiausiai taškų turinčių Vakariniame Europos (angl. Europe West) serveryje. Europos regionas turi Šiaurinį ir Rytų Europos serverį (angl. Europe Nordic and East), bet šis yra laikomas stipriausiu.

Trečiasis kartas šį sezoną

Pirmoje vietoje esantis „Eckas“ turi 1640 LP (liet. lygos taškus) ir pirmauja prieš antroje vietoje esantį 19-metį Rudy „SkewMond“ Semaaną, kuris 1556 LP. 19-metis prancūzas šiuo metu atstovauja „Team BDS Academy“, kuri kartu su abiejų lietuvių atstovaujamomis komandomis varžosi Prancūzijos LFL lygoje.

3 vietoje rikiuojasi antrasis mūsų tautietis 20 metų „Lyncas“ su 1511 LP. Verta paminėti, jog žaidėjas iš Kauno, kaip ir „Eckas“ pirmasis iš lietuvių pasiekė pirmąją vietą. Jam tai pavyko pasiekti kovo 6-ąją dieną. Bet telšiškis gali pasigirti, jog kovo 29 dieną pasiekė pirmąją vietą lentelėje, ją prarado, bet sugebėjo ją atsikovoti balandžio 18 dieną. Tą kartą žaidėjas buvo surinkęs net daugiau taškų – 1646 LP.

Bus įdomu stebėti tolimesnę situaciją lentelėje. Edgaro pavasario sezonas deja pasibaigė, kadangi lietuvis ir jo komanda „Solary“ baigė pasirodymo grupių etape, užėmę 7 vietą.

Geriausių Europos League of Legends žaidėjų Top 10 / Lolpros.gg

O štai Linas iškovojo Prancūzijos lygos pavasario sezono trofėjų „Karmine Corp Blue“. Tapęs čempionu žaidėjas iš Kauno, pateko į antrą pagal stiprumą turnyrą Europoje – „EMEA Masters 2024” turnyrą. Lietuvio kelionė dėl antro titulo sezone prasideda prasidėjo vakar, balandžio 19 dieną.

Norintiems stebėti kaip lietuviams sekasi kovoje dėl aukščiausių pozicijų, visa tai galite padaryti užėję į puslapį – http://www.lolpros.gg.