League of Legends

Gandai: „Iron Wolves“ vėl turės lietuvišką branduolį

Po žaidimo pardavimo skandalo (angl. match-fixing), Lietuvoje įkurta „League of Legends“ komanda „Iron Wolves“ panašu, jog turės nemažai pakitimų artėjant naujajam „Ultraliga“ vasaros sezonui. Gegužės 13 dieną, viename iš populiariausių „League of Legends“ esporto puslapių „Leaguepedia“, pasirodė įrašas, jog prie „WOLF“ komandos prisijungė trys žaidėjai iš Lietuvos.

Įrašę buvo paminėta, jog trys gerai Lietuvos „League of Legends“ esporto scenoje žinomi žaidėjai yra pridėti prieš Europos Regioninių lygų sudėčių duomenų bazės, kurį yra viešai prieinama net ir komandų fanams. Pasak pateiktos informacijos „Top“ pozicijoje pamatysime 26 metų Arną „Arnaxą“ Stepanauską. „Jungle“ pozicijoje išvysime praeitą sezoną dviem žaidimams pavasarį pasirodžiusį 23 metų Liutaurą „Jenxą“ Macių ir „middle“ pozicijoje 25 metų Domantą „D0MĄ“ Musiną.

Sudėties pokytis portale / ekrano nuotr.

Du žaidėjai turi patirties lygoje, vienam tai debiutas

Jeigu šis gandas pasitvirtins, komanda vėl turės lietuvišką branduolį ir du žaidėjai tikrai turi patirties „Ultraliga“. „Jenxas“ nuo 2021 metų sausio iki tų pačių metų kovo mėnesio atstovavo dabar lygoje nebe esančiai „Gentlemen’s Gaming“ ekipai. Šioje komandoje kartu žaidė „AD Carry“ pozicijoje žaidžiančiu lietuviu Eimantu „Yashiro“ Šniuku. 2022 metais žaidėjais atstovavo „Method2Madness“ komandą antrojoje „Ultraligos“ divizijoje. Galiausiai, kaip jau minėjome žaidėjas šių metu pavasario lygos sezone po įvykusio skandalo du žaidimus kartu kitu gerai žinom žaidėju „middle“ pozicijoje bei buvusiu komandos bendrasavininku Sauliumi „Saulius“ Lukošiumi gynė komandos spalvas.

Antrasis lietuvis iš trijų, kuris taip žaidė lygoje yra „D0MAS“. Kaunietis atstovavo „Forsaken“ komandą vis dar esančia lygoje nuo 2021 gruodžio mėnesio iki 2022 metų balandžio mėnesio. Žaidėjas per savo karjerą žaidė nemažai komandų, bet daugiausiai laiko atstovavo „Gameplay DNA“ nuo 2017 metų vasario ir tų pačių metų rugsėjo mėnesio. Nuo 2020 metų birželio mėnesio iki 2021 metų sausio atstovavo „justforfun“ komandą, kuriai taip pat atstovavo ir „Jenxas“.

O štai „viršuje“ turinčiam žaisti lietuviui „Arnaxui“, jeigu informacija pasitvirtins būtų debiutas. Žaidėjas su „Method2Madness“ 2021 metų spalį bandė patekti į lygą po to, kai buvo nuspręsta Baltijos regioną prisijungiant prie Lenkijos regiono. Deja, žaidėjui su pastarąją iškovoti kelialapio nepavyko. Vilnietis, visą savo karjerą pagrindę žaidė „middle“ pozicijoje. Žaidėjui, kaip ir minėtam „D0MUI“ teko atstovauti „Gameplay DNA“ komandą nuo 2016 metų birželio iki 2017 metų vasario mėnesio.

Po šios komandos lietuviui teko atstovauti gerai žinomos „Gambit Esports“ komandos dukterinėje komandoje „Gambit.CIS.Academy“ nuo 2017 vasario iki tų pačių metų birželio mėnesio. Toliau sekė dar pora „CIS“ regiono komandų, kaip Team Just.ICE, kur žaidėjas žaidė nuo 2018 vasario mėnesio iki 2018 metų liepos mėnesio. Bet daugiausia, net 7 mėnesiu nuo kovo iki lapkričio 2020 metais žaidėjas atstovavo „Dragon Army“ komandai.

Nuo 2021 metų pradėjo žaisti „Top“ pozicijoje, bet ilgalaikės stotelės neturėjo. Verta paminėti, jog žaidėjas 2021 ir 2022 metais du kartus paeiliui dalyvavo „Red Bull Solo Q“, „vienas prieš vieną“ turnyre, atstovauamas Lietuvą. Abu kartus jis tapo pasaulio vicečempionu. Galime pavadinti, jog tai tikrai didis pasiekimas Lietuvos esporte.

Arnas „Arnax“ Stepanauskas / „Red Bull“ nuotrauka

Estų duetas ir neaiškus sezono startas

Ar ši paskelbta informacija pasitvirtins, belieka tik laukti. Šiems pakeitimams išėjus į viešumą, panašu, jog „AD Carry“ ir „Support“ rolėje žaidę Rolfas „Ruf“ Hein ir Lauris „Endz“ Tarkus iš Estijos, komandoje liks. Tai reikštų pilna Baltijos komanda atstovaujančia tarp pagrinde esančių komandų iš Lenkijos. Naujojo „Ultraligos“ sezono data neaiški, bet lauksime naujienų tik „vilkų“ socialinės medijos bei pačios lygos.

Gandams pasitvirtinus, naujoji „Iron Wolves“ sudėtis atrodys štai taip:

„Top“: Arnas „Arnax“ Stepanauskas, Lietuva;
„Jungle“: Liutauras „⁠Jenxas⁠“ Macius, Lietuva;
„Mid“: Domantas „⁠D0MAS“ Musinas, Brazilija;
„AD Carry“: Rolfas „Ruf⁠“ Hein, Estija;
„Support“: Lauris „Endz“ Tarkus, Estija;

Parašykite komentarą