League of Legends

Gandai: Likus savaitei iki sezono pradžios, „Perkz“ pasodinamas „ant suolo“

Prieš kelias dienas Europos „League of Legends“ scenoje iškilo sprendimas, nustebinęs ne vieną šio žaidimo esporto faną. Pasak vieno scenos žurnalisto – Briuso „LEC Wooloo“ Seegerio, ispaniškasis „Team Heretics“ nusprendė pakeisti vidurio linijos žaidėją Luką „Perkz“ Perkovičių. Stebinanti žinia pranešama likus savaitei iki pavasario sezono pradžios.

Organizacija priklauso stipriausiai lygai Europoje – „LEC“ (League of Legends EMEA Championship) . Sprendimas priimtas po kroato ir vieno iš komandos vadovų nesutarimo. Žaidėjas kovo 1 dieną, kada buvo pranešta ši žinia, treniravosi su komanda.

Komanda planuoja 25-metį pakeisti antrosios komandos „Los Heretics“ žaidėju Arturu „Zwyroo“ Trojanu iš Lenkijos, kuris kartu su komanda rungiasi „SuperLiga“ regioninėje lygoje Ispanijoje. 2022 metais žaidėjas su komanda triumfavo „EU Masters“ turnyre ir iškovojo „SuperLiga“ čempionų titulą. Šį sezoną komanda užima pirmąją vietą su 12-2 pergalių ir pralaimėjimų santykiu lygos pavasario sezone. Jei šis ėjimas tikrai įvyks, nėra aišku kas jį pakeis antrojoje komandoje.

Dar vienas pakeitimas sudėtyje

Šis perėjimas, panašu, jog bus antras šioje sudėtyje, kadangi vasario 14 dieną „LEC Wooloo“ pranešė, kad žodinį susitarimą su komanda pasiekė „Support“ rolėje žaidžiantis Adrianas „Trymbi“ Trybusas. 23 metų žaidėjas iš Lenkijos yra atstovavęs tokias komandas, kaip „Rogue“, „KOI“, „Fnatic“. Žaidėjas pakeis gerai žinomą ilgametį žaidėją iš Vokietijos – Normaną „Kaiser“ Kaiserį. Pasak žurnalisto šaltinių, šie ėjimai įvyko po komandos pasirodymo Žiemos sezone, kur organizacija tenkinosi 7-ta vieta.

Kroato ir komandos draugų reakcijos socialiniuose tinkluose

Po šios naujienos publikavimo, pats „Perkz“ ir jo komandos draugai „Jungle“ ir „AD Carry“ rolėje Marcinas „Jankos“ Jankowskis ir Viktoras „Flakked“ Lirola Tortosa paskelbė įrašus asmeniniuose „X“ (buvęs „Twitter“) paskyrose. Abiejų reakcijos yra labai abstrakčios. Kroatas paskelbė žymę „#KeepSmiling“, reiškiančią „Nenustok šypsotis“, o štai jo komandos draugas parašė „xd“ kas šiais laikais gali reikšti labi stiprų norą juoktis. Komandos draugas iš Ispanijos paskelbė nuotrauką su katinu. Ar tai susiję su išėjusiu pranešimu – galime tik spekuliuoti.