League of Legends

Gandai: „Lyncas“ papildys „Team Vitality“ gretas

Po puikaus pasirodymo 2024 metų Prancūzijos lygos pavasario sezone, 20-metis Linas „Lyncas“ Naunčikas pakels sparnus į aukščiausią Europos League of Legends turnyrą – LEC (League of Legends EMEA Championship). Balandžio 14 dieną „Sheep Esports“ įkūrėjas ir žurnalistas Briusas „LEC Wooloo“ Seegeris pranešė, jog lietuvis paliks „Karmine Corp Blue“ komandą ir prisijungs prie „Team Vitality“ komandos.

Kaunietis prieš dvi savaites, balandžio 5 dieną, triumfavo lygos finale rezultatu 1-3 prieš „Team BDS Academy“ komandą. Be to KCB ruošiasi „EMEA Masters 2024“ kovoms balandžio 19 dieną, kuriose turi galimybę iškovoti čempionų titulą. Pranešama, jog būsimoje komandoje lietuvis pakeistų 18 metį lenką Kasperą „Daglas“ Dagielį. Žaidėją „Team Vitality“ LEC pavasario sezonui paaukštino iš savo dukterinės komandos „Vitality.Bee“, taip pat besivaržančios Prancūzijos lygoje.

Atmetė paaukštinimą į pagrindinę komandą

Po dviejų prastų žiemos ir pavasario šiais metais, „Karmine Corp“ ruošiasi paaukštinti „Lyncą“ į pagrindinę komandą. Žaidėjas būtų pakeitęs dabartinį komandos „junglerį“ iš Kinijos, 22 metų Zhou „Bo“ Yang-Bo, bet mūsų tautietis pasiūlymą atmetė. Pasak „Karmine Corp“ vadovo Artūro Perticozo įrašo „X“ paskyroje, tariantis su Linu dėl prisijungimo KCB, žaidėjui buvo prižadėta išėjimo galimybė, jeigu LEC komanda susidomės jo paslaugomis.

Linas „Lyncas“ Naunčikas / „EsportsNamai“ nuotrauka

Pasak pateigtos informacijos, žaidėjas parodė didelį norą prisijungti prie „bičių“ dėl dabartinio komandos trenerių štabo. Jį sudaro britas 30-metis Džeimsas „Mac“ MacCormackas ir 31 metų danas Patrikas „Pad“ Suckow-Breumas. Trenerių duetas lietuvio norėjo jau 2023 metų tarpsezoniu. Tai galėjo įvykti, jeigu strategai būtų pasilikę su „MAD Lions“ komanda, kuria vis dėl to paliko tų pačių metų žiemą. Taip pat, abudu treneriai buvo svarstomi į KC komandą ir norėjo lietuvį matyti komandoje, jeigu judviejų perėjimas būtų įvykęs.

Žurnalisto teigimu „Lyncas“ yra pasiekęs žodinį susitarimą su Team Vitality, bet „Karmine Corp“ perėjimo dar nepatvirtino. Jau minėtame „mėlynujų“ vadovo „X“ įraše, paminėta, jog komanda nenori uždrausti žaidėjui persikelti į kitą LEC komandą. Lauksime daugiau žinių ir jų sulaukę pranešime.