League of Legends

Iš paskutiniųjų besilaikę vilkai neatlaikė „lenkų banko“ išbandymo

Po banguoto reguliaraus sezono ir sėkmingos pabaigos „Iron Wolves” pavyko įšokti į atkrintamųjų traukinį. Liepos 26 dieną sprendėsi ar „vilkai“ pradėję savo kelionę toliau ją tęs, kovoje dėl Čempionų titulo Ultraliga 2023 atkrintamųjų varžybų etape.

Varžovas – „Alior Bank Team“, užbaigusi reguliarųjį sezoną 4 vietoje su 11 pergalių ir 7 pralaimėjimais. O štai „vilkai“ liko 5 vietoje su 9 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais.

Kovoje serijoje iki trijų pergalių (angl. best-of-five), priešininkai pirmąjį žaidimą užtikrintai nugalėjo „vilkus”, nepalikdami jokios galimybės atsitiesti.

Antrajame žaidime „Iron Wolves“ antrojo žaidimo ankstyvoje fazėje atrodė, jog šį kart pavyks išlyginti serijos rezultatą, bet deja čia galiausiai „AB“ komanda sugebėjo apsukti pranašumus į savo pusę bei išsiveržti į priekį serijoje 2-0.

Lemiamajame, trečiajame žaidime, „vilkai“ buvo priremti prie sienos ir turėjo laimėti tris žaidimus paeiliui norint išplėsti pergale serijoje. Deja, ši kart stebuklo išvysti nepavyko. „Alior Bank Team“ užtikrintai laimėjo ir trečiąjį žaidimą bei „sausu“ rezultatu 3-0 nugalėjo lietuviškąją „Iron Wolves“ komanda.

Sezonas deja čia komandai baigėsi, tiek dėl vietos „EMEA Masters 2023“ turnyre, tiek dėl „Ultraliga“ čempionų titulo.

Apibendrinus, žinant, jog pradžia tikrai buvo sunki ir neapsėjo bei sunkaus sprendimo pakeisti žaidėjus „AD Carry“ ir „Support“ rolėje. Galima teigti, kad šis sprendimas pasiteisino ir pateikti į atkrintamąsias, bei parodyti charakterį ir išsikovoti vietą patiems be palankių rezultatų buvo tikrai pagirtina, nors ir komandai šį sezoną toli nueiti nepavyko.

Norime padėkoti visai organizacijai už šį emocijų kupiną sezoną ir puikią kovą šiame sezone bei lauksime „Iron Wolves“ kitame „Ultraliga“ sezone.