League of Legends

Įspūdingame šou susikovė pasaulio čempionai su stipriausiomis Europos komandomis

Gruodžio 9 dieną, Berlyne (Vokietija) RedBull organizuojamame renginyje „Red Bull League of Its Own“, „League of Legends“ fanai turėjo retą progą pamatyti visą pagrindinę „T1“ komandą. Pasaulio čempionai į Vokietiją atvyko susirungti su stipriausiomis Vokietijos ir pagrindinės Europos lygos LEC (League of Legends EMEA Championship) sudėtimis.

Galimybė žaisti prieš „T1“

RedBull organizuojamą renginį pradėjo stipriausios Prime League komandos – „BIG“ ir „Eintracht Spandau“. Nors Žaidimas buvo įtemptas ir pilnas veiksmo, Berlyno palaikoma „Eintracht Spandau“ patyrė nesėkmę, o tuo tarpu „BIG“ gavo galimybę susikauti su geriausia pasaulio komanda – „T1“.

Žinoma, kadangi „T1“ vis dėlto yra pasaulio čempionų titulą ginanti komanda, jiems teko laikytis tam tikrų taisyklių. Visų čempionų, kuriuos pasirinko „T1“ arba jų varžovai, pasaulio čempionai nebegalėjo pasirinkti kituose mačuose. Tai reiškia, kad po 3 serijų, potencialiai 30 čempionų nebebūtų rotacijoje. Tad „T1“ viso renginio metu turėjo būti labai kūrybiški su savo pasirinkimais.

Su pirmuoju oponentu – „BIG“, „T1“ susitvarkė be didelio vargo , kas nenustebino, tačiau Berlyno komandai, galimybė žaisti prieš pasaulio čempionus pasitaikė turbūt vienintelį kartą gyvenime.

Po to Pietų Korėjos ekipa susidūrė su „NNO Old“, kuriai atstovavo labai gerai „League of Legends“ scenoje žinomi vardai. Vokiečiai „Agurin“ ir „NoWay4u“ – „League of Legends“ turinio kūrėjai yra pagrindiniai šios komandos vedliai, tačiau jie taip pat negalėjo sustabdyti „T1“.

Kitas mačas vyko tarp „NNO Prime“ ir naujosios LEC komandos „Karmine Corp“Œ, kuriame kovėsi ne tik pačios komandos, bet ir abiejų komandų fanai. Galbūt kova tribūnose ir buvo konkurencinga, tačiau pačiam žaidime Prancūzijos komanda tiesiog dominavo. „NNO Prime“ nebuvo palikta jokių vilčių ir jų pasirodymas baigėsi 2 pralaimėjimais.

Kovos su LEC komandomis

„T1 Faker“ ir „KC Saken“ / Red Bull Gaming

Pirmiausia „T1“ susidūrė su ką tik pergalę pasiekusią ir jau apšilusia „Karmine Corp“. „T1“ greitai pagavo žaidimo ritmą, ir nors KC turėjo tikrai gerų epizodų, to neužteko sustabdyti čempionų. Po to „Karmine Corp“ žaidėjai interviu pasisakė, kad šis renginys jiems buvo labai smagus ir įsimintinas, nes susirungti su tokios sudėties „T1“ tenka labai retai.

KC taip pat išreiškė padėką ir savo fanams, kurių arenoje po žaidimo greitai nebeliko ir iš kelių šimtų žmonių liko kelios dešimtys.

Prieš paskutiniame „Red Bull League of Its Own“ renginyje „T1“ teko žaisti prieš atsinaujinusią „Team Heretics“. Iš Europos veteranų sudaryta komanda turėjo labai gerą progą pasiekti pergalę, nes „T1“ jau nebegalėjo rinktis nemažai populiarių žaidimo veikėjų, dėl prieš tai minėtų taisyklių. Bet ir tai nesutrukdė „T1“ pasiekti jau ketvirtąją pergalę iš eilės. Pirmoji žaidimo pusė buvo įtempta ir apylygi, tačiau „T1“ protingi veiksmai ir sprendimai užtikrino tvirtą pergalę.

Čempionų dvikova

„T1“ ir „G2 Esports“ / Lol Esports
„T1“ ir „G2 Esports“ / Lol Esports

Paskutinis pasaulio čempionų „T1“ oponentas buvo Europos čempionai – „G2 Esports“. Tai, žinoma, buvo laukiamiausias vakaro mačas, nes „G2 Esports“ taip ir neturėjo progos pasaulio čempionate sužaisti prieš „T1“. Taip pat „T1“ žaidėjams buvo vėl leista rinktis bet kokius žaidimo čempionus, kad komandos parodytų viską ką gali.

Pats žaidimas prasidėjo labai aktyviai ir „G2 Esports“ pavyko greitai išsiveržti į priekį. Nors „Zeus“ visiškai dominavo savo priešininką, likusi „T1“ nesugebėjo susikaupti ir grįžti į žaidimą, o nuostabūs „Yike“ ir „Mikyx“ pasirodymai leido pasiekti pergalę. Tai buvo pirmasis ir vienintelis „T1“ pralaimėjimas šiame renginyje.

Jau prieš žaidimą buvo galima pastebėti, kad „T1“ nariai yra pavargę, nes pats renginys truko 8 valandas ir jiems teko žaisti prieš 5 skirtingas komandas. Tačiau „G2 Esports“ pergalė tikrai pradžiugino visus fanus arenoje ir už ekranų. Abi šios komandos naująjį sezoną sutiks tokiomis pat sudėtimis kaip ir 2023 ir iš abiejų tikimasi tik pačių geriausių rezultatų.