League of Legends

„League of Legends“ pasaulio čempionato atkrintamųjų apžvalga

Lapkričio 2 dieną prasidės ilgai lauktos „League of Legends“ pasaulio čempionato atkrintamosios varžybos, kuriose susitiks stipriausios pasaulio komandos serijose iki 3 pergalių. Ateinančios 2 savaitės bus kupinos įtampos ir aukščiausios klasės „League of Legends žaidimo.

Jau šį ketvirtadienį prasidės „League of Legends“ pasaulio čempionato atkrintamosios varžybos, kuriose susitiks 4 LPL (ang. LoL Pro League) – Kinijos lygos, 3 LCK (ang. LoL Champions Korea) – Pietų Korėjos lygis ir 1 LCS (ang. LoL Championship Series) – Šiaurės Amerikos lygos komandos. Vienintelis didysis regionas, kurio nė viena komanda neišėjo iš „Swiss“ etapo, buvo LEC (ang. League of Legends EMEA Championship). Europos lygai tai blogiausias pasiekimas nuo 2014 metų, kai irgi nė viena komanda nepateko į atkrintamąsias.

Geriausiųjų dvikovos

Geriausios 8 pasaulio komandos susitiks serijose iki 3 pergalių ir neturint galimybės pralaimėti nė vienos serijos. Pirmasis mačas vyks tarp LCS čempionų, visą pasaulį nustebinusios „NRG“, ir 4 stipriausios LPL komandos – „Weibo Gaming“. Nors „NRG“ ir „Weibo Gaming“ į kitą etapą pateko rezultatais atitinkamai 3-1 ir 3-2, jos nenugalėjo nė vienos LPL ar LCK komandų.

Taip pat vienintelis „NRG“ pralaimėjimas buvo patirtas prieš tą pačią „Weibo Gaming“, dėl to šiame ketvirtfinalyje jie ir laikomi silpnesniais. „NRG“ žaidėjas „IgNar“ interviu prasitarė, kad atvykę į Pietų Korėją, jų pasiruošimo žaidimų laimėjimo procentas tesiekė 10 procentų, tad tai daug vilties nesuteikia. Šis ketvirtfinalis yra vertinamas silpniausias iš visų.

Antrasis ketvirtfinalis įvyks tarp LCK čempionų „Gen.G Esports“ ir antrosios LPL komandos „Bilibili Gaming“. „Gen.G Esports“ dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir sėkmingai susitvarkė su visais savo varžovais. Vienintelėje žaistoje serijoje iki 2 pergalių, ji lengvai įveikė „G2 Esports“ ir jau kurį laiką laukė savo oponento.

Tuo tarpu „Bilibili Gaming“ yra vertinama labai prieštaringai, nes „Swiss“ etape patyrė 2 pralaimėjimus, ir tuose pralaimėjimuose jie buvo sutriuškinti. Tačiau paskutinėje serijoje jie patys lengvai įveikė varžovus ir dabar susikaus su LCK čempionais. Šios serijos nugalėtojas susitiks su „NRG“ arba „Weibo Gaming“ pusfinalyje.

Gen.G Esports nariai
„Gen.G Esports“ / „LoL Esports“ nuotr.

Antrojo pusfinalio pretendentai

Trečiajame ketvirtfinalyje žais LPL ir MSI (ang. Mid Season Invitational) čempionai – „JD Gaming“ – prieš geriausią LCK reguliariojo sezono komandą – „KT Rolster“. „JD Gaming“, kaip ir „Gen.G Esports“, įrodė savo čempionų statusą ir į kitą etapą pateko nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo ir vis dar atrodo neįveikiama. Šiais metais ji susitvarkė su visomis kliūtimis ir dabar siekia įvykdyti auksinį kelią, t. y. laimėti abu savo lygos sezonus, MSI ir pasaulio čempionatą. To padaryti dar nepavyko niekam per visą „League of Legends“ istoriją.

Jų priešininkai yra „KT Rolster“, kuri per visą turnyrą neturėjo sėkmės. Visi jų oponentai buvo LCK ir LPL atstovai, tad nebuvo jokių lengvų mačų. Tačiau jie įrodė savo pajėgumą ir pateko į atkrintamąsias, tačiau jiems vėl nenusišypsojo sėkmė, ir dabar teks susitikti su stipriausia pasaulyje laikoma komanda.

Paskutiniame mače susitiks trečioji stipriausia LPL komanda „LNG Esports“ ir populiariausia Pietų Korėjos komanda – „T1“ . Abi komandos „Swiss“ etapą baigė rezultatais 2-1 ir susitiks tikrai didelio dėmesio vertame mače.

Nors „T1“ prieš čempionatą atrodė šiek tiek vangiai, tačiau „Faker“ vedama komanda įrodė, kad yra pasiruošusi kovoti dėl titulo. Abi komandos vienintelius pralaimėjimus patyrė prieš savo lygų čempionus, tad atkrintamosiose galbūt atsiras galimybė revanšui. Šios poros nugalėtojai žais prieš „JD Gaming“ arba „KT Rolster“ antrajame pusfinalyje.

T1 nariai
„SKT T1“ / „LoL Esports“ nuotr.

Ateinančios atkrintamosios varžybos žada daug gero žaidimo ir nepamirštamų emocijų, o pirmas ketvirtfinalis įvyks jau lapkričio 5 dieną.

„League of Legends“ pasaulio čempionato atkrintamosios varžybos
Turinyrinė lentelė / stop-kadras