League of Legends

Net prakaito nepraliejęs „T1“ triumfavo Pasaulio čempionate

Lapkričio 19 dieną įvyko ilgai lauktas „League of Legends“ pasaulio čempionato finalas, kuriame „T1“ pasiekė triuškinančią pergalę (3-0) prieš „Weibo Gaming“ ir laimėjo jau 4-tą trofėjų. Šis finalas taip pat tapo labiausiai žiūrėtas Esporto istorijoje ir sutraukė net 6.4 milijonus žiūrovų.

Finalas

„T1“ pavyko nutraukti pralaimėjimų finaluose seriją nors ir situacija atrodė labai panaši į 2022 čempionato pabaigą, kai buvo nusileista 4-tai LCK (LoL Champions Korea) komandai „DRX“. Šį kart „T1“ nepaliko jokių šansų varžovams. Visas finalas netruko net 1.5 valandos. 16.000 žiūrovų gyvai stebėjo istorinę, ketvirtąją „T1“ pergalę Pasaulio čempionate.

LCK atstovai dominavo ne tik finale, bet ir visam turnyre. Iš viso buvo pralaimėti tik 2 žaidimai ir įveiktos visos LPL komandos, ko dar niekam iki šiol nėra pavykę. Prieš atkrintamąsias varžybas pasiekta pergalė prieš „Bilibili Gaming“, ketvirtfinalyje nugalėta „LNG Esports“, pusfinalyje – „JD Gaming“, o finale jau minėta „Weibo Gaming“. Niekam iki šiol nėra pavykę įveikti visų 4 komandų iš tos pačios lygos. Tai – dar vienas rekordas, kuris priklauso „T1“.

„T1“ ir taurė / LoL Esports Photos
„T1“ ir taurė / LoL Esports Photos

Labiausiai žiurėtas finalas istorijoje

Galbūt finalo serija ir nebuvo pati įdomiausia ir kvapą gniaužianti, ypač lyginant su 2022 sezono „League of Legends“ pasaulio čempionato atomazga, tačiau tai nesutrukdė šiam turnyrui tapti labiausiai stebimu per visą esporto istoriją. Pačio finalo metu žiūrovų kiekis pasiekė net 6.4 milijonus, ir tai – neįskaičiuojant žiūrovų iš Kinijos.

Nors „League of Legends“ egzistuoja jau virš 10 metų, tačiau matyti, kad nauji rekordai ir toliau yra pasiekiami, tikrai nuteikia pakiliai, laukiant 2024 metų sezono, kuris žada būti kitoks. Šis turnyras rodo, kad LoL profesionali scena bent žiūrovų atžvilgiu yra nenugalima, nes joks kitas žaidimas negali pasigirti tokiais skaičiais.