League Of Legends

 • „Ultraliga“ pratęsė sutartį su Pietų Korėjos automobilių gigantu „KIA“
  Didžiausia Lenkijos „League of Legends“ lyga – „Ultraliga“, priklausanti Europos regioninių lygų sistemai paskelbė pratęsusi sutartį su Pietų Korėjos automobilių gamintoju „KIA“. Sutartis palies ne tik pagrindinę lygą, bet ir naują TFT turnyrą.
 • Didžiausias „League of Legends“ asmenybes supykdęs skandalas – „vilkai“ priėmė sprendimą dėl Kinijos žaidėjų
  Sausio 31 dieną, Ultralyga savo „X“ paskyroje paskelbė baigę savaitės su puse trukmės tyrimą, kurio epicentre – du Lietuvos organizacijos žaidėjai iš Kinijos: Wen „kylin“ Zhang ir Shuai „Odin“ Wang. Tyrimo metu pritrūkus įrodymų organizacija nusprendė grąžinti žaidėjus į pagrindinę sudėtį.
 • After a „win-trading” scandal in „Ultraliga” – „Iron Wolves” are back to its roots
  Two „Iron Wolves” players got suspended following the „win-trading” incident in the European regional league „Ultraliga”. Since then organization has published a statement regarding the incident and now invited two legacy players from Lithuania to stand in this week.
 • Po regioninės lygos fiasko „vilkai“ laikinai vėl su Lietuvos vėliava
  Po suspenduotų dviejų žaidėjų, „Iron Wolves“ komanda rado kuo pakeisti abu žaidėjus artėjančioms dvejoms rungtynėms. Tai gerai visiems pažįstamas Saulius „Saulius“ Lukošius ir mažiau žinomas komandoms fanams Liutauras „Jenxas“ Macius. Žaidėjai jau spėjo pasirodyti prieš „GRP Esports“ komanda ir pasiekti pergalę.
 • „Iron Wolves“ įsivėlė į „win-trading“ skandalą, du žaidėjai iš Kinijos – suspenduoti
  League of Legends esportą Lenkijoje ir Baltijos šalyse pasiekė gana nemažas skandalas. Vienoj Europos Regioninėje lygoje, „Ultraliga“, kurioje dalyvauja minėtų šalių komandos, galimai buvo norėta pralaimėti žaidimą specialiai. Tuo įtariami lietuviams gerai žinomos „Iron Wolves“ komandos nariai – specifiškai žaidėjai iš Kinijos, Wen „kylin“ Zheng ir Shuai „Odin“ Wang rolėse žaidžiančius „jungle“ ir „mid“ rolėse.
 • Atsakomasis „Ultraliga“ mūšis: Lietuvos „IronWolves“ prieš Lenkijos „Forsaken“
  Trečiadienį, 21:00 Lietuvos ekipa „IronWolves“ stos į atsakomąją kovą prieš Lenkijos „Forsaken“. Antradienį pirmą kartą savo pajėgumą demonstravę vilkai turės progą išlyginti turnyrinės lentelės rezultatą.
 • Visiškai atsinaujinusiems vilkams teko pripažinti „Ultraliga“ čempionų pranašumą
  Užtikrintą ir potencialo pilną „IronWolves“ (0/1) žaidimą užbaigė praėjusio sezono čempionai „Anonymo Esports“ (1/0). Puikų debiutą Europoje demonstravo svečiai iš Kinijos – „kylin“ ir „odin“.
 • Naujoji „Iron Wolves“ sudėtis – su dviem žaidėjais iš Kinijos
  Artėjant naujam „Ultraliga“ sezonui, League of Legends komanda iš Lietuvos „Iron Wolves“ pristatė naują sudėtį pavasariui. Joje nebeišvysime nei vieno lietuvio, tačiau pamatysime kažką naujo – organizacijai atstovaus du žaidėjai iš Kinijos.
 • Naujas „Team Vitality“ veidas – prie merginų komandos jungiasi „Karina“
  Sausio 4 dieną viena iš geriausių League of Legends žaidėjų Lietuvoje Agnė „Karina“ Ivaškevičiūtė savo asmeninėje „X“ paskyroje pranešė, jog prisijungė prie „Team Vitality“ dukterinės merginų komandos, pavadinimu „Vitality Rising Bees“. Prancūzų organizacija kartu su lietuve pristatė tarptautinę sudėtį po praeito sezono kuriame komanda buvo sudaryta iš žaidėjų iš Prancūzijos. Banguotas 2023 metų sezonas 23 metų lietuvė žaidžianti „jungle“ rolėje paskutiniame turnyre su „G2 Hel“ užėmė antrąją vietą „GIRLGAMER 2023 World Finals Bahrain“ turnyre nusileisdamos „Kingnigatsa“ komandai iš Pietų Korėjos sausu rezultatu 3-0. Po dviejų mėnesių, 2023 metų gegužę, „G2 Hel“ komanda nusprendė pasodint „Karina“ ant suolo. Į jos vietą …
 • Įspūdingame šou susikovė pasaulio čempionai su stipriausiomis Europos komandomis
  Gruodžio 9 dieną, Berlyne (Vokietija) RedBull organizuojamame renginyje „Red Bull League of Its Own“, „League of Legends“ fanai turėjo retą progą pamatyti visą pagrindinę „T1“ komandą. Pasaulio čempionai į Vokietiją atvyko susirungti su stipriausiomis Vokietijos ir pagrindinės Europos lygos LEC (League of Legends EMEA Championship) sudėtimis.