Lietuva

 • „Iron Wolves“ pristatė savo sudėtį naujajam „Ultraliga“ sezonui
  Gegužės 22 diena, Lietuvos „League of Legends“ organizacija „Iron Wolves“, pristatė savo atnaujintą sudėtį naujam „Ultraliga“ sezonui. Organizacija pasitelkė dirbtinį intelektą (ang. Artificial Intelligence), dar kitaip žinomą kaip „AI“, kad sukurtų žaidėjų atvaizdus ir pristatytų komandą naujam sezonui. Komanda visiškai pasikeitė. „Mid“ rolėje nebepamatysime ilgamečio komandos vedlio Sauliaus „Saulius“ Lukošiaus, bet organizacija neįsižadėjo įdėjos burti komandą su žaidėjais iš Lietuvos. Apžvelgiant sudėtį, komandoje tikrai daug jaunų žaidėjų su čempioniška patirtimi. 19-metis „HesSZero“ pavasario sezone Graikijos „Greek Legends League“ lygoje tapo Čempionu, deja, antrajame pagal pajėgumą turnyre „EMEA Masters“ komandai nepavyko patekti į grupių etapą, tad ši pasirodymą pabaigė įkrintamųjų (ang.
 • Švedijos bendrovė „Esportal” ir Lietuvos organizacija „7Reasons” pasirašė strateginę sutartį
  Gegužės 23 dieną oficialiame „Esportal” tinklalapyje paskelbta apie strateginę Lietuvos organizacijos „7Reasons” ir Švedijos bendrovės „Esportal” sutartį, atveriančia kelius į Lietuvos elektroninio sporto augimui. „7Reasons” varžosi įvairiuose „Counter Strike: Global Offensive” turnyruose, tiek lokaliai, tiek globaliai. Kartu, ši ekipa dalyvavo ir abiejuose „Esportal” organizuojamose „Esportal Baltic League” turnyruose. Pasak „Esportal” ir „7Reasons” atstovų, ši strateginė sutartis padės sukurti tvirtą pagrindą Lietuvos elektroniniam sportui būtent „Counter Strike: Global Offensive”, o vėliau ir „Counter Strike 2” žaidimuose, atveriant kelius šio žaidimo mėgėjams ir profesionalams kurti ateitį Lietuvoje. „Džiaugiamės pristatydami „7Reasons” ir „Esportal” partnerystę. Šis susitarimas įtvirtina mūsų, kaip organizacijos, vertybes ir siekį
 • SvarbeuseDariti CS:GO Cup. Ką ten pamatysime?
  Kvalifikaciniai turnyrai, kurie vyko nuo rugsėjo 4-os iki 8-os dienos, nulėmė paskutines tris komandas dalyvaujančias turnyre. Lietuvos favoritai “SD-Invicta” gavo tiesioginį pakvietimą į renginį.
 • Nauja esportstop.lt Sezono pradžia
  Šiek tiek daugiau nei prieš vienerius metus buvo pradėta kurti Lietuvos CS:GO lyderių lentelė. Šios lentelės tikslas buvo sekti komandų pasiekimus ilguoju periodu stebėti tiek komandų, tiek žaidėjų lygį ir pradėti “skatinti” žaidėjus burtis ilgesniam laikui.
 • SD-Invicta, Dreamas, jL, Bymas, GUCCI – BEVEIK PRALEISTOS NAUJIENOS
  Counter-Strike: Global Offensive naujienos Phasmatis komanda (ex-LastWind) sukirto rankom su SD-Invicta ir tapo pagrindine organizacijos komanda.SD-Invicta laimi – ESEA EU Main League Cash Cup Justino ‘jL‘ lekavičiaus komanda ex-MAD Lions kvalifikavosi į REPUBLEAGUE turnyrą kuriame kovos dėl $130.000 piniginio prizo. Aurimas ‘Bymas‘ Pipiras su komanda Mouz liko 9-12 IEM Dallas 2022 turnyre. Armandas ‘maty‘ Kneita – jungiasi prie vokiečių komandos cowana Gaming kuri šiuo metu žaidža ESEA Advanced divizijoje, 7 Reasons skelbia apie pagrindinės komandos išformavimą dėl komandos vidaus nesutarimų. Rokas ‘Espiranto‘ Milašauskas jungiasi prie Gucci x Faceit akademijos programos. VALORANT Naujienos Aurimas ‘Dreamas’ Zablockis jungiasi prie Team Liquid penketuko!
 • LastWind CS:GO Penktetukas palieka organizaciją
  Jau kuris laikas esporto topus dominuojanti Lietuvos komanda LastWind socialiniame tinkle Twitter pranešė, jog organizacijos ir žaidėjų keliai suka skirtingais keliais.
 • InfoShow Lan Party 2022 finalai
  Savaitgalį praūžė kasmetinis, didžiausias Baltijos šalyse, festivalis InfoShow Lan Party 2022, jungiantis įvairių žaidimų, esporto, cosplay bei kitų skaitmeninių (ir ne tik) pramogų entuziastus! Kauno akademijos miestelyje vykusiame renginyje vyko įvairių esporto disciplinų turnyrai, Amber Clutch trečiojo sezono turnyro finalai ir daugybė įvairių konkursų su rėmėjų įsteigtais prizais.