League of Legends

„Lyncas“ ateitis profesionaliame „League of Legends“ Esporte

Nors ir lietuvis Linas „Lyncas“ Nauncikas sezoną su komanda „Team GO“ užbaigė pergalingai Prancūzijos taurėje, tačiau labai tikėtina, kad kitą sezoną jo toje pačioje komandoje nebepamatysime. Pagal patikimus šaltinius, lietuvis bus pakeistas „Team du Sud“ žaidėju – „Boukada“. Linui jau buvo leista ieškotis naujos komandos.

Metai „Team GO“ komandoje

Šiuos metus lietuvis praleido Prancūzijos lygos LFL (pranc. La Ligue Française) 1-oje divizijoje, kur žaidė komandoje „Team GO“ ir nei ekipos, nei fanų tikrai nenuvylė. 2021 ir 2022 metais „Team GO“ nerodė gerų rezultatų ir nė karto nebuvo patekusi į „EMEA Masters“ turnyrą. Tačiau naujai sudaryta komanda iš „Ragner“, „Lyncas“, „toucouille“, „Jezu“ ir „Kamilius“ ją atgaivino.

Pavasario sezone LFL lygoje užimta 2 vietą ir kelialapis į „EMEA Masters Spring 2023“, kuriame neužimta aukšta pozicija, o vasaros sezone užimta 3 vieta ir vėl iškovotas kelialapis į „EMEA Masters Summer 2023“. Ten buvo pasidalinta 3-4 vietos ir buvo nusileista būsimiems čempionams „Karmine Corp“. Taip ši komanda buvo pastebėta ir tarptautinių „League of Legends“ fanų. Metų gale buvo laimėtas pirmasis turnyras – „Coupe de France 2023“, kurio finale nugalėta „Team du Sud“ komanda.

„Team GO“ su „Lyncas“ / Chloé Ramdani nuotr.
„Team GO“ / Chloé Ramdani nuotr.

„Lyncas“ kelionė Prancūzijos ekipoje baigta

Jau prieš įvykstant „Coupe de France 2023“ finalui, „Lyncas“ savo „X“ paskyroje paskelbė, kad jam leidžiama ieškotis naujos komandos.

Didelė tikimybė, kad naujasis „Team GO“ komandos narys bus būtent „Team du Sud“ komandos, kuri buvo nugalėta turnyro finale, žaidėjas „Boukada“. Tai paskelbė „Sheep Esports“:

„Team du Sud“ su „Boukada“ laimėjo LFL lygos 2 divizijos pavasario ir vasaros sezonus ir pateko į 1-ąją diviziją taip įrodydamas savo vertę. Taip pat atrodo, kad „Team GO“ fanai jau yra pasiruošę priimti naująjį savo žaidėją:

„Team GO“ fanai su „Boukada“palaikymu / LFLOfficiel nuotr.
„Team GO“ fanai su „Boukada“palaikymu / LFLOfficiel nuotr.

Nors tai per pastaruosius „Team GO“ metus, šie buvo patys geriausi ir žaidėjai rodė gerus rezultatus, to neužteko. „Lynco“ ateitis šiuo metu nėra aiški ir jis dabar yra be komandos, tačiau atsižvelgiant į gerus jo pasiekimus ir kad tai yra jaunas ir gerą žaidimą rodantis žaidėjas, tikrai galima tikėtis, kad jam bus pasiūlytas geras kontraktas.

Pagal „Sheep Esports“, „Lyncas“ buvo vienas pagrindinių kandidatų į LCS (ang. LoL Championship Series) „FlyQuest“ komandą, tačiau buvo pasirinktas gerai profesionalioje lygoje žinomas „Inspired“. Tai tik dar kartą įrodo, kad lietuvis yra labai vertinamas net ir pagrindinių „League of Legends“ lygų.