League of Legends

„Lyncas“ iškovojo tvirtą pergalę Prancūzijos taurėje

Lapkričio 1 dieną lietuvis Linas Nauncikas, dar geriau žinomas kaip „Lyncas“, su komanda „Team GO“ iškovojo pirmąją vietą Coupe de France 2023 turnyre, serijoje iki 3 pergalių nugalėję „Team du Sud“. Įspūdingą žaidimą demonstravę „Team GO“ rezultatu 3-1 sutriuškino savo varžovus ir taip sėkmingai pradėjo būsimojo sezono pasiruošimą.

Visų šventųjų dienos vakarą, Prancūzijoje įvyko visų laukiamas „Coupe de France 2023“ finalas, kuriame dalyvavo ir profesionaliai „League of Legends“ žaidžiantis Linas „Lyncas“ Nauncikas, kartu su komanda „Team GO“ . Jų oponentai buvo 2 LFL (pranc. La Ligue Française) divizijos stipriausia ir jau patekusi į 1-ąją diviziją komanda – „Team du Sud“. Deja, pats lietuvis arenoje būti negalėjo. Jį atstovavo jo komandos draugai ir didelis pliušinis meškinas.

Finaluose dalyvavę „Team GO“ / „LFL_Officiel“ nuotr.

Kelias link finalo

Team GO“ kelias link finalo nebuvo lengvas. Prancūzijos ekipai teko susitikti su stipriausiomis LFL komandomis, kaip „GameWard“ ir „BK ROG Esports“. Pirmajame etape buvo sėkmingas įveikta „Joblife“, viena žemiausiai reitinguojamų antros LFL divizijos komandų, tačiau serija laimėta tik 3-2. Tolimesnėje kovoje Lino atstovaujami „Team GO“ priėmė, gerai pažystamo lietuvio – „Ecko“ komandos „GameWard“ iššūkį. Nors ir statistiškai geriau atrodanti komanda, šie nesukėlė per daug rūpesčių. Susitikimą pergalingai užbaigė Lino vedami „Team GO“ rezultatu 3-1.

Pusfinalyje teko žaisti prieš galingai atrodančią „BK ROG Esports“, kuri pateikė gerą žaidimą, bet irgi buvo įveikta rezultatu 3-2.

Į finalus lengvesniu kelių per ketvirtfinalį ir pusfinalį patekę „Team du Sud“ atrodė turės iššūkių tolimesnėse kovose. Tačiau jų serijos buvo labiau užtikrintos. Iki finalo ekipa sužaidė 4 susitikimus ir visi jie baigėsi rezultatais 2-0, 3-0, 3-1, 3-0. Nors tai ir nėra pirmosios divizijos komanda, tačiau jos nuvertinti nebuvo galima.

Finalas

Finalas vyko „Paris Expo Porte de Versailles“ arenoje, į kurią atvyko daug „League of Legends“ mėgėjų su noru pamatyti Coupe de France 2023 kulminaciją. Pirmąjį žaidimą labai užtikrintai laimėjo „Team du Sud“ ir tai galėjo sukelti šiokį tokį nerimą „Team GO“ fanams.

Antrasis žaidimas truko beveik 40 minučių ir po artimos kovos pergalę išplėšė „Lynco“ komanda. Trečiame žaidime „Team GO“ sutriuškino oponentus ir nors paskutinis mačas buvo apylygis, vis dėlto buvo pasiekta tvirta pergalė rezultatu 3-1.

„Team GO“ su „Lyncas“
„Team GO“ / „Team_GO“ nuotr.

Turnyrą laimėjusi „Team GO“ pasidalino 4000 eurų iš 10000 eurų fondo ir sėkmingai pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui, tačiau jau v labai tikėtina, kad be lietuvio „Lyncas“.