League of Legends

Naujas „Team Vitality“ veidas – prie merginų komandos jungiasi „Karina“

Sausio 4 dieną viena iš geriausių League of Legends žaidėjų Lietuvoje Agnė „Karina“ Ivaškevičiūtė savo asmeninėje „X“ paskyroje pranešė, jog prisijungė prie „Team Vitality“ dukterinės merginų komandos, pavadinimu „Vitality Rising Bees“.

Prancūzų organizacija kartu su lietuve pristatė tarptautinę sudėtį po praeito sezono kuriame komanda buvo sudaryta iš žaidėjų iš Prancūzijos.

Banguotas 2023 metų sezonas

23 metų lietuvė žaidžianti „jungle“ rolėje paskutiniame turnyre su „G2 Hel“ užėmė antrąją vietą „GIRLGAMER 2023 World Finals Bahrain“ turnyre nusileisdamos „Kingnigatsa“ komandai iš Pietų Korėjos sausu rezultatu 3-0. Po dviejų mėnesių, 2023 metų gegužę, „G2 Hel“ komanda nusprendė pasodint „Karina“ ant suolo. Į jos vietą „jungle“ pozicijoje atvyko 22 metų ispanė Marta „Shiina“ Mesas Garrido.

Lietuvė po periodo nuošalėje tų pačių metų rugsėjį prisijungė prie „Team GO Aurora“ komandos iš Prancūzijos. Su šia komanda metai užbaigti tikrai solidžiai. Užimta antroji vieta  „PATHFINDERS 3 Main Event“, kur deja buvo nusileista prieš buvusia „G2 Hel“. Serijoje iki 2 pergalių, nusileista rezultatu 0:2. Galiausiai komandai pavyko sezoną su pergale. „Coupe des Étoiles 2023“ turnyre Prancūzijoje iškovota pirmoji vieta, kur nugalėta „Team BDS Valkyries“ komanda, rezultatu 2:1.

Alena „TIFA“ Maurer ir Agnė „Karina“ Ivaškevičiūtė / „TIFA“ „X“ profilio nuotrauka

Naujoji komanda bei susivienijimas su sena komandos drauge

Organizacija iš Prancūzijos šiais metais pakeitė komandos į pavadinimą iš „Vitality French Bees“ į „Vitality Rising Bees“, kad suteiktų joms tarptautinį matmenį, atitinkantį klubo ambicijas siekiant pergalių tarptautinėje scenoje. Komanda visos 5 žaidėjus buvo prancūzės, bet šiais metais komanda bus daugiatautė.

Sudėtyje nuo praeito sezono išliko tik viena žaidėja „AD Carry“ rolėje žaidžianti 26 metų Velouria VikiBaty iš Prancūzijos. „Top“ pozicijoje matysime jos tautietę Madison „CrowMac“ Coutelet, kurį praeitą sezoną atstovavo „BIG Chroma“ komandai. „Mid“ pozicijoje pamatysime 30 metę vokietę Alena „TIFA“ Maurer. „Karina“ vėl suvienys jėgas su buvusia komandos drauge su kuria abi atstovavo „G2 Hel“ komanda. „Support“ pozicijoje išvysime 25 metų Victoria „Indifferent“ de la Torre Serna iš Ispanijos, praeitame sezone atstovavusia „KOI Amethyst“ komanda. Komandas vyriausiuoju treneriu ir vadovu nuo praeito sezono išliko ValentinOneForOneHo-Coui-Youn ir OlivierNephaleMMorizet ir Prancūzijos.

Naujoji „Vitality Rising Bees“ sudėtis:

Top“: MadisonCrowMacCoutelet, Prancūzija;
Jungle“: AgnėKarinaIvaškevičiūtė, Lietuva;
„Mid“AlenaTIFAMaurer, Vokietija;
„AD Carry“: VelouriaVikiVaty, Prancūzija;
„Support“: VictoriaIndifferentde la Torre Serna, Ispanija;

Vyriausiasis treneris:  ValentinOneForOneHo-Coui-Youn  Prancūzija.
Komandos vadovasOlivierNephaleMMorizet, Prancūzija.