VALORANT

Naujas VALORANT veikėjas galės priversti žaidėją kovoti 1 prieš 1

Šiandien buvo oficialiai pristatytas naujas žaidimo agentas – Iso.

Kaip ir kiekvienas nematytas veikėjas žaidime, šis taip pat buvo išleistas su kinematografiniu vaizdo įrašu, kurį galite pamatyti čia. Po jo pristatymo taip pat paaiškėjo ir paties agento gebėjimai. Iso į žaidimą atneša daug naujų mechanikų, tokių kaip jo neperšaunama siena (C) ar nepažeidžiamumas vienai priešo atakai (E). „Riot Games” taip pat atskleidė, kad žaidime agentą galėsime pamatyti 7 Epizodo III Akte.

Iso „C” yra judanti neperšaunama siena. Judėjimo būdu ji turi panašumų su Harbor „C” gebėjimu. Ši siena padės duelistui atlikti vieną iš svarbiausių jo funkcijų: sukurti vietos komandos įėjimui į bombavietę.

Iso „Q” turbūt paprasčiausias gebėjimas jo personale. „Q” paverčia priešininkus pažeidžiamais: jie gauna dvigubą žalą. Šis gebėjimas skridimo pobūdžiu primena Omen „Q” , kadangi jis taip pat eina kiaurai sienas, tačiau neapakina priešų, todėl tikrai galės būti naudojamas su panašia intencija: padėti komandai užsiimti vietą žemėlapyje arba sustabdyti greitą priešininkų puolimą.

Iso „E” neturi sąsajų su jokiais kitais žaidime esančiais agentais. Jį panaudojus ir praėjus trumpam laiko tarpui, atliekant žalą arba nužudant priešininką atsiranda energijos rutulys. Jeigu Iso jį nušauna – jis įgauna nepažeidžiamumą vienai žalos instancijai. Tai reiškia, kad įgavus šį nepažeidžiamumą Iso galėtų išgyventi tiek šūvį į galvą iš Vandal’o, tiek Raze „R” raketą.

Turbūt daugiausiai kontraversijų sukėlė Iso „X” gebėjimas. Jį panaudojus, Iso išsitempia priešininką į savo „karalystę”, kur kovoja vienas prieš vieną. Ši visiškai nauja žaidimo mechanika gali iškelti klausimą: kur yra brėžiama riba komandinio žaidimo šaudyklėje. Diskusijose daug kas pastebėjo panašumų tarp šio ir „League of Legends” čempiono Morderkaiser „R” gebėjimo.

Iso atrodo kaip labai daug potencialo turintis duelistas. Įdomu, kaip šis agentas pakeis žaidimo „meta” tiek kasdienio žaidimo, tiek profesionalaus žaidimo lygmenyje, tačiau apie tai išvadas galėsime darytis tik pamatę jį žaidimo metu. Prisiminus praeitą išleistą žaidimo agentą Deadlock ir jo panaudojimą VALORANT Champions 2023 (turnyre buvo panaudotas 0 kartų), galime spekuliuoti, kad Iso pamatysime dažniau, nei Deadlock, dėl kol kas labai stipriai atrodančių naujų žaidimo mechanikų. Ar tik nepasikartos ta pati istorija, kaip su šviežiai išleistu Chamber?