League of Legends

Oficialu: „Iron Wolves“ pristatė sudėtį su trijų lietuvių branduoliu

Gegužės 13 dieną paskelbta informacija panašu, jog pasitvirtino. „Iron Wolves“ pristatė savo sudėtį ir kaip ir buvo tikėtasi prie komandos išlaikyto „botlane“ prie jų prisijungė trys gerai pažįstami lietuviai. Po patvirtintos sudėties, išvysime komandą iš dviejų Baltijos šalių, lygoje, kurios pagrindas yra komandos iš Lenkijos.

Kaip ir buvo paskelbta Europos regioninių žaidėjų duomenų bazėje, „Viršuje“ pamatysime Arną „Arnax“ Stepanauską. „Džiunglėse išvysime sugrįžtantį žaidėją, kuris pavasario sezone pasirodė dviem žaidimais, po visai deja dabar jau puikiai žaidimo pardavimo skandalo. Tai – Liutauras „Jenxas“ Macius. „Vidurio“ linoje išvysime patirties lygoje turintį Domantą „D0MĄ“ Musiną.

Vieno iš naujųjų žaidėjų reakcija ir estų dueto sugrįžimas

Pirmi du žaidėjai tiesiog pasidalino šiuo įrašu ant savo sienos „X“ paskyroje. „D0MAS“ net sureagavo į šį įrašą ir panašu, jog yra pasiruošęs naujam sezonui. Kaip ir pavasario sezone „Apatinėje“ linijoje išvysime estų duetą „AD Carry“ pozicijoje žaidžiantį Rolfą „Ruf⁠“ Hein ir Laurį „Endz“ Tarkus. Po tikrai dramos kupino pavasario sezono, šis duetas iš Estijos, norės parodyti tikrai gali pakovoti su kitais „Ultralygos“ dvejetais apačioje.

Sezono startas

Naujasis Ultralygos vasaros sezonas startuoja birželio 4 dieną. Bus įdomu pamatyti ar Baltijos branduolys patriukšmaus. Pirmosios varžybos numatytos 19:00 val. „Vilkai“ startuos iškart po pirmųjų varžybų pabaigos. Numatytas startas 20:00 valandą prieš „GRP Esports“ komandą.

Iron Wolves“ Ultralygos vasaros sezono sudėtis:

„Top“: Arnas „Arnax“ Stepanauskas, Lietuva;
„Jungle“: Liutauras „⁠Jenxas⁠“ Macius, Lietuva;
„Mid“: Domantas „⁠D0MAS“ Musinas, Lietuva;
„AD Carry“: Rolfas „Ruf⁠“ Hein, Estija;
„Support“: Lauris „Endz“ Tarkus, Estija;