League of Legends

Oficialu: „Team Vitality“ pristatė „Lyncą“

Lietuvos „League of Legends“ istorijoje – įsimintina akimirka. Lietuva turės žaidėją aukščiausiame „League of Legends“ turnyre Europoje – LEC. 20 metis Linas „Lyncas“ Naunčikas pristatytas kaip naujasis „Team Vitality“ narys „jungle“ pozicijoje.

Kaunietis prisijungė prie solidaus sezono Prancūzijoje, kur padėjo „Karmine Corp Blue“ iškovoti čempionų titulą pavasario sezone. Balandžio 14 Briusas „LEC Wooloo“ Seeger pranešė, jog lietuvis prisijungs prie „bičių“ ateinančiam LEC vasaros sezonui. Praėjus beveik mėnesiui organizacija oficialiai patvirtino šį gandą. Žaidėjas pakeis 18-metį lenką Kacperį „Daglas“ Dagiel, kuris grįš į dukterinę komandą besivaržančia LFL lygoje – „Vitality.Bee“.

Nors arti patekimo į EU LCS (dabar LEC) buvo ne vienas lietuvis, tai tik ketvirtas žaidėjas atsidūręs didžiausioje Europos lygoje. Ankščiau tai pasiekti pavyko Tomui „KaraliusLol“ Špiliauskui ir Vytautui „extinkt“ Mėlinauskui ir Džiugui „Mazzerin“ Repčiui kurie EU LCS turnyre žaidė 2013-2014 metais (V.Mėlinauskas jame dalyvavo ir 2016 m.).

Lietuviui – tai svajonės išsipildymas

Vos tik naujiena oficialiai buvo paskelbta prancūzų organizacijos, naujuoju karjeros etapu pasidžiaugė ir mūsų tautietis. 20-metis pasidalino savo džiaugsmu savo asmeninėje „X“ paskyroje.

„Ilgai lauktas svajonės išsipildymas. Esu labai laimingas prisijungdamas prie „Team Vitality“ šia vasarą. Labai laukiu LEC starto ir tikiuosi šviesios ateities su „bitėmis“.

Ne pirmas rimtas pasiūlymas

Lietuvis jau praeitais metais turėjo galimybių tapti LEC komandos žaidėju. GIANTX norėjo matyti savo komandoje, bet žaidėjas atsisakė. Komanda iš Amerikos, „FlyQuest“ norėjo matyti lietuvį savo komandoje, bet derybos deja sužlugo.

Galiausiai Linas prisijungė prie „Karmine Corp Blue“ komandos ir gerai pasirodęs LFL iškovodamas čempionų titulą. Tarptautinėje scenoje pasirodyta solidžiai, bet tikrai ne komandos standartais pavasario sezone „EMEA Masters 2024“. Užimta 5-8 vieta turnyre, kuriame KCB laikyti favoritai. Ruošiantis naujajam sezonui Karmine Corp norėjo paaukštinti lietuvį į pagrindinę sudėtį. Abu – žiemos ir pavasario sezonus, komanda liko už atkrintamųjų borto, paskutinėje, 10 vietoje.

Tiesa, svarbu paminėti ir tai, kad lietuvio sutartyje su KCB ekipa buvo numatyta išimtis, leidusi palikti ekipą gavus pasiūlymą iš LEC ekipos. „Lyncas“ sutarties situaciją pakomentavo, kadangi bendruomenė iškėlė daug klausimų dėl perėjimo.

Vienoje komandoje vėl du lietuviai ir kauniečio startas

Lyncas“ prisijungė prie komandos, kurioje jau yra žaidėjų iš Lietuvos. „Vitality Rising Bees“ komandoje „jungle“ rolėje žaidžia Agnė „Karina“ Ivaškevičiūtė. Bet visi su nekantrumu lauksime lietuvio starto, kuris įvyks birželio 8 dieną. Pirmasis „Lynco“ žaidimas numatytas 19:30 val. Lietuvos laiku, prieš „Team BDS“.

Parašykite komentarą