VALORANT

Per žingsnį nuo Valensijos – „L0udly“ su „Ramboot Club“ krito VCL pusfinaliuose

Jau beveik du mėnesius trunkantis „VALORANT Challengers Spain“ artėja prie pabaigos, tačiau jos finale Lietuvos vėliavos nematysime. Sunkioje kovoje lietuvio Mariaus „l0udly“ Žilinsko vedama „Ramboot Club“ ekipa krito prieš „UCAM Esports Club“.

Užtikrintai viduryje reguliarųjį sezoną užbaigę „Ramboot“ į atkrintamąsias žengė užtikrintai. Jau pirmoje kovoje iki trijų pergalių priėmę „FIVE Media Clan“ iššūkį „Ramboot“ parodė savo vertę. Nusileidę pirmame „Lotus“ žemėlapyje europietiškos sudėties Ispanijos klubas visiškai dominavo likusius tris ir į pusfinalius įlėkė it su vėjeliu 3-1 (12:14, 13:9, 13:5, 13:1).

Viso šioje kovoje „l0udly“ palaikė teigiamą rezultatą ir susitikimą baigė su 1.08 reitingo.

Pusfinalių kova jau nuo pirmų minučių krypo priešinga linkme. Po gero ketvirtfinalio „Ramboot“ niekaip nesurado savo žaidimo prieš „UCAM Esports Club“ ekipą ir nusileido jau pirmame žemėlapyje 11:13. Antras klostėsi vėl taip pat: klaidų neišvengusi lietuvio atstovaujama ekipa vėl krito identišku rezultatu (11:13) ir finaliniame susitikime visiškai subyrėjo. Susitikimas baigėsi sausu 0-3 rezultatu (11:13, 11:13, 8:13).

Net ir su sunkiais pusfinaliais lietuvis buvo savo komandos lyderiu, varžovus nužudęs 52 kartus, 16 kartų asistavęs ir 46 kartus miręs. Viso pusfinalių serijoje „l0udly“ turėjo 1.09 reitingą.

Visoje lygoje M. Žilinskas laikėsi stabiliai viduryje – iš 48 žaidėjų liko 26, žaidęs visuose susitikimuose ir turėdamas 1.39 vidutinį K/D/A reitingą.

Jau šiandien paaiškės „UCAM Esports Club“ varžovas „VCL Spain“ finale, kuris vyks šeštadienį, liepos 6 d., Valensijoje.