League of Legends

Prancūzijos League of Legends „LFL“ lygoje – lietuvio pralaimėjimas kovoje dėl Čempionų titulo.

Kovo 31 dieną prasidėjo vienos iš geriausiu regioninių lygų Prancūzijos „LFL“ įvyko didysis finalas kuriame susikovė „LDLC OL“ ir „ׅTeam GO“, kuriai atstovauja lietuvis Linas „Lyncas“ Naunčikas žaidžiantis „jungle“  rolėje.

Lietuvio komanda iki finalo reguliarų pavasario sezoną baigė trečioje vietoje su 11 pergalių ir 7 pralaimėjimais, ir užėmę 3 vietą turėjo pradėti atkrintamąsias varžybas apatinės lentelės ketvirtfinalyje, kuriame susitiko su „GameWard“ komanda, kuriai atstovavo kitas lietuvis Edgaras „Eckas“ Strazdauskas.
„Team GO“ nugalėjo „GameWard“ priešininkus rezultatu 3-1, pralaimėję tik trečiajį serijos žaidimą, o štai „Ecko“ atstovaujama komandai kova atkrintamosios pasibaigė ketvirtfinalio etape.

Kitas priešininkas lietuvio komandos buvo „Team BDS Academy“, kuri ketvirtfinalio etape nugalėjo „Solary“ komanda, rezultatu 3-1. Čia tuo pačiu rezultatu 3-1 deja, pralaimėję tik antrąjį serijos žaidimą „Team GO“ žengė į apatinį lentelės finalą, kuriame susikovė su „AEGIS“ komanda.

Trečiose atkrintamųjų etape, kaip jo minėjome „Team GO“ laukė „AEGIS“ iššūkis. Priešininkų komanda kai užėmė antrąją vietą reguliariame sezone su 11 pergalių ir 7 pralaimėjimais ir viršutiniame lentelės finale susikovė su pirmąją vietą sezone užėmusia „LDLC OL“ ekipa, kuri surinko 12 pergalių ir 6 pralaimėjimus. Reguliaraus sezono nugalėtojai 3-1 įveikė „AEGIS“ komanda ir žengė į lygos finalą. Galiausiai pralaimėję „AEGIS“ turėjo dar vieną šansą vėl susitikti su „LDLC OL“, bet deja jiems to padaryti nepavyko, kadangi puikų žygį nužygiavę nuo ketvirtfinalio „Team GO“ žaidėjai nugalėjo priešininkus 0-3 ir pateikę mažytę sensaciją.

Galiausiai „Team GO“ nuėjus gana ilgą atkrintamųjų žygį, finale teko priimti „LDLC OL“ komandos išsūkį, kuriai turėjo žaisti tik vienerias varžybas, kadangi komanda užėmė pirmąją vietą reguliarame sezone pradėjo kova viršutiniame lentelės finalo etape, o štai „Team GO“, turėjo skinti kelią iki finalo ir nugalėti tris komandas, jog patektų į finalinį etapą. Deja „Lyncas“ ir kompanija finale nepasipriešino priešininkams ir rezultatu 3-0 pralaimėjo „LDLC OL“ komandai. Gana apmaudžiai pasibaigė ši serija ir lietuviui nepavyko iškovoti titulo vienoje iš stipriausių regioninių lygų Europoje.

Bet žaidėjo žygis nesibaigia, kadangi „Team GO“ pateko į antrą pagal pajėgumą Europos turnyrą „EMEA Masters Spring 2023“ turnyrą. Vakar, balandžio 4 dieną, jau prasidėjo turnyro įkrintamųjų etapas, kuriame 16 komandų varžosi keturiose grupėse iš kurių išeis po dvi komandas į atkrintamąsias, kur iš aštuonių komandų į grupių etapą žengs tik 4 komandos, kuriame ir galėsime išvysti lietuvį ir jo komanda. Grupių etapas prasidės balandžio 11 dieną ir turnyras tęsis iki balandžio 29 dienos.

Norintiems labiau susipažinti su „Lyncu“ siūlome pasižiūrėti mūsų video „Vienas prieš vieną #4 ft. Lyncas“, kuriame „Esports Top“ žurnalistas Jonas „Winchester“ Banys kalbina vieną iš geriausių Lietuvos žaidėjų. Siūlome pasižiūrėti!