League of Legends

„T1“ tapo „Esports World Cup“ čempionais

Sekmadienio vakarą pasibaigė prestižinio „Esports World Cup“ (EWC) „League of Legends“ finalai. Dominuojančiai pasirodę „T1“ neprilygo „Top Esports“ ir solidžiai užsitikrino naujo čempionato trofėjų.

Visą savaitę trukusios kovos galiausiai pasiekė savo pabaigos tašką. Jau nuo pirmo susitikimo su „BiliBili Gaming“ ekipa svečiai iš Pietų Korėjos parodė savo pranašumą. Išplėšė pirmą pergalę rezultatu 2-1 šie žengė į pusfinalius prieš Šiaurės Amerikos ekipą „Team Liquid“.

TL irgi neatrodė kaip didelė stabdomoji jėga triskart pasaulio čempionams. „T1“ be didelio iššūkio 2-1 rezultatu nukovė Šiaurės Amerikos favoritus ir tvirtu žingsniu įžengė į finalus. Čia jiems teko susidurti su dar didesnį dominavimą rodančia „Top Esports“ ekipa.

„T1“ prieš „BiliBili Gaming“ / EWC nuotr.

Top Esports“ ketvirtfinalius pradėjo 2-0 rezultatu nukalę „Gen.G Esports“ ir pusfinalyje visiškai sutraiškę europietišką „G2 Esports“. Tačiau finalas atrodė gerokai kitaip.

T1“ jau nuo pirmų akimirkų rodė savo pranašumą ir dar iki finalinės kovos susikrovė 2-1 pranašumą. Trečioje kovoje žaidimas sviro į abi puses. Stipriai pradėję „T1“ greitai prarado savo pranašumą ir „Top Esports“ lygino mačo rezultatą. Tiesa – neilgam.

Jau po kelių akimirkų tvarkingas komandinis žaidimas ir užtikrinti susitikimai išvedė „T1“ į priekį ir per dideli „Top Esports“ nuostoliai nebeleido šiems atsistatyti. „T1“ užtikrintai (3-1) nukovė LPL favoritus ir užsidėjo EWC karūną.

Tai jau antrasis pasibaigęs EWC turnyras iš 18. Tai reiškia, kad jau 2 modernūs EWC trikampiai, simbolizuojantys čempionus, ir krūva jų sudaužytų yra įrėminti Rijade esančiame esporto monumente. Kovos ir toliau tęsiasi, o artimiausias ir Lietuvai įdomiausias turnyras – „Counter Strike 2“ jau visai už kampo.

Parašykite komentarą