VALORANT

VALORANT bendruomenė „Reddit“ prabilo: norėtų labiausiai chaotiško žaidimo rėžimo

Pasaulinė VALORANT bendruomenė „Reddit“ platformoje neretai kalba apie visų išleistų agentų atnaujinimus, jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Kaip panašu, ne maža bendruomenės dalis norėtų labai chaotiško rėžimo, kuris sugražintų stipriausias VALORANT agentų versijas.

Nuo žaidimo paleidimo „Riot Games“ įdeda nemažai pastangų, siekiant išlaikyti žaidimą patrauklų. Tačiau ne retai siekdami išlaikyti balansą tarp aukštos kokybės žaidimo ir patrauklumo, VALORANT kūrėjai praleidžia pro pirštus skirtingų agentų balansavimą, dėl ko tam tikri agentai tampa gerokai stipresni nei kiti.

Dėl šios priežasties, tokie agentai kaip „Jett“ ar „Chamber“ buvo tapę labiausiai pasirenkamais agentais, dėl savo gerokai pranašesnių galių.

„Jett“ ir „Chamber“ / „Esportstop“ nuotr.

Žinoma, „Riot Games“ iki šios dienos dauguma iškilusių problemų yra sutvarkę, tačiau bendruomenė jau nori chaotiško žaidimo rėžimo, leidžiančio vėl prisiminti senus gerus laikus.

Žaidėjai nori stipriausių agentų versijų

Lapkričio 25 d., didžiausioje VALORANT žaidėjų „Reddit“ bendruomenė pasirodė pranešimas, skirtas žaidimo kūrėjams, apie galimą naują žaidimo rėžimą. Jame siūloma savaitei sugražinti galingiausius VALORANT agentus į jų pradines formas ir taip sukurti bene labiausiai chaotišką žaidimo rėžimą.

„Veikėjai, kaip „Chamber“ iki sutvarkymo, „Astra“ iki sutvarkymo, senasis „Jett“ su trejomis dūmų užsklandomis ir originaliu prasiveržimu, „KillJoy“ iki sutvarkymo, kai ji neturėjo atstumo ribojimų, „Sova“ iki sutvarkymo, „Raze“ iki sutvarkymo, „Viper“ iki sutvarkymo, „Reyna“ su keturiomis sferomis“, – rašoma vartotojo „Jsprite09738“ pasiūlyme.

Kartu, pranešime pridėta, kad šiam žaidimo rėžimui turėtų būti sugrąžinta ir tai, kad sergėtojų (ang. Sentinel) įranga neišnyktų po jų mirties, bei kad būtų sugrąžintas senasis pagrindinės atakos (ang. Ultimates) sferų modelis.

Tačiau yra gerai žinoma, kad kai kurie agentai būtent šiuo metu ir yra stipriausi. Į tai „Reddit“ vartotojas taip pat atsižvelgė, siūlydamas palikti juos tokius, kokie yra, arba pridėti papildomų chaotiškumo funkcijų. Kaip pavyzdžiui buvo pasiūlytas „Cypher“, kuris išlaikytų savo įrangą ir miręs, bei galėtų pasirinkti savo ginklą būdamas kameroje, kaip tai buvo dar „beta“ žaidimo versijoje.

„Cypher“ / „PCGamesN“ nuotr.

Reaguodami į šį inovatyvų pasiūlymą, „Reddit“ vartotojai ne tik išskyrė, kad toks žaidimo rėžimas turėtų pasirodyti bent laikinai, bet ir išreiškė norą, kad tai taptų vienu iš pagrindinių žaidimo rėžimų.

„Jau senei galvojau, kad „Riot Games“ turėtų pridėti tokio pobūdžio chaotišką žaidimo rėžimą“, – teigė vienas vartotojas.

Žinoma, pro žaidimo aistruolių akis neprasprūdo ir šiuo metu žaidime egzistuojančios problemos, kaip tarkim su „Astra“ agentu, su kuria galima manipuliuoti žaidimo valiutą perkant ir parduodant jos vieną iš galių. Taip vartotojai lyg ir pabrėžė, kad kai kurios norimos sugrąžinti funkcijos dar vis egzistuoja žaidime.