Team 29 — Team 28

Detalės

LygaSezonasžemėlapis
Inzinierius Clutch Cup 2023 Antroji KvalifikacijaSeason-2023Ascent

Rezultatai

KomandaVarzybu rezultatasPirmas zemelapisRezultatas
Team 29113Win
Team 2809Loss
1 - 0
Full Time

Team 29

ŽaidėjasACSNuzudymaiMirtysAsistavimai
Egnahcc169131312
KOSIR28420157
Kukis22019123
Skruzdela21416146
SkullZas208151514
Viso1095836942

Team 28

ŽaidėjasACSNuzudymaiMirtysAsistavimai
1gnazu25319183
arnelis946173
domelio21517185
Dovasu25717158
Saldainiukas9710151
Viso916698320
ACS
1095
916
Nuzudymai
83
69
Mirtys
69
83
Asistavimai
42
20

Buvę susitikimai

DataNamaiRezultataiSvečiaiLaikas