Team 29 — Team 30

Detalės

LygaSezonasžemėlapis
Inzinierius Clutch Cup 2023 Antroji KvalifikacijaSeason-2023Bind

Rezultatai

KomandaVarzybu rezultatasPirmas zemelapisRezultatas
Team 29115Win
Team 30013Loss
1 - 0
Full Time

Team 29

ŽaidėjasACSNuzudymaiMirtysAsistavimai
Egnahcc154132320
KOSIR28028175
Kukis203161610
Skruzdela27230155
SkullZas221201820
Viso11301078960

Team 30

ŽaidėjasACSNuzudymaiMirtysAsistavimai
Dovy125137102513
ehrmantraut24824215
Matas19718208
rms25824215
samoska14913207
Viso9898910738
ACS
1130
989
Nuzudymai
107
89
Mirtys
89
107
Asistavimai
60
38

Buvę susitikimai