League of Legends

Vienas LEC žaidžiantis profesionalas reguliarųjį sezoną užbaigė be nužudymų

Pasibaigus 2024 metų LEC vasaros reguliariam sezonui yra aišku, kurios komandos varžysis atkrintamosiose. Tačiau įdomu yra ir tai, kad viena LEC ekipa turi žaidėją, kuris per visą sezoną neužsitikrino nei vieno nužudymo.

League of Legends“ žaidėjai sutiks, kad žaidžiant šį žaidimą pakankamai daug pasitaiko atvejų, kai tiesiog netyčia atimi kito nužudymą. Aistruoliai tai vadina KS (ang. Kill Steal). Tačiau LEC atrodo taisyklės yra kiek kitokios.

Karmine Corp“ garbę ginantis „support“ pozicijos žaidėjas Raphaelis „Targamas“ Crabbe šių metų vasaros reguliarųjį sezoną užbaigė be nužudymų, su 68 pagalbomis ir 24 mirtimis, remiantis „League of Legends“ statistikos portalu „Oracles Elixir“. Iš „support“ pozicijos žaidėjo nėra tikimasi gausaus nužudymų kiekio, ypač kai jo naudojami čempionai yra „Alistar“, „Nautilus“, „Rakan“ ar „Rell“.

„Karmine Corp“ sudėtis / LEC nuotr.

Tačiau net ir tai yra retenybė žaidime. Nepriklausomai ar tai būtų ankstyva žaidimo fazė, pirma kova ar paskutiniai mūšiai – panašu, kad „Targamas“ yra puikiai išmokęs „support“ pozicijos mechanikas ir viską atiduoda komandos draugams. Net ir lygos mažiausiai nužudymų turintys žaidėjai, kurių visi yra „support“ pozicijos, turi bent vieną nužudymą.

Bet ir visumoje „Karmine Corp“ sunkiai sekasi LEC vasaros sezone. Pabaigę jį su 4 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais, kur nusileido favoritėms „SK Gaming“, „Fnatic“, „G2 Esports“ ir „Team BDS“, paskutinį pralaimėjimą gavo prieš gerokai silpnesnę „Team Heretics“ ekipą. Ekipa ir toliau išlieka lygos vidutiniokai, nepriklausomai nuo gausos fanų palaikymo.

Dabar „mėlynoji siena“ laiko sugniaužusi kvapą, nes atkrintamosiose KC priims LEC čempionų ir Europos karalių „G2 Esports“ iššūkį. Jų susitikimas įvyks kitą šeštadienį, liepos 13 d.

Parašykite komentarą