Counter Strike 2

Įspūdingai pusfinaliuose sužaidęs „jL“ išvedė „NAVI“ į EPL finalą

Justinas „jL“ Lekavičius ir jo atstovaujama „Natus Vincere“ („NAVI“) komanda prestižinio „ESL Pro League“ dvidešimtojo sezono pusfinalyje nukovė „G2 Esports“ ir iškovojo vietą finale.

Lietuvis viso turnyro metu demonstravo puikų žaidimą, o jo atstovaujama komanda pusfinalyje 2:1 įveikė G2 ekipą ir jau šiandien (sekmadienį) saulėtoje Maltoje kovos dėl „ESL Pro League“ (EPL) trofėjaus.

Lietuvio komanda 13:8 laimėjo „Inferno“ žemėlapį, 11:13 pralaimėjo „Nuke“ ir galiausiai lemiame „Ancient“ žemėlapyje 13:6 sutriuškino savo varžovus. Pusfinalyje lietuvis buvo geriausias mačo žaidėjas. J. Lekavičius turėjo 1.36 reitingą, o jo komandos draugo „b1t“, kuris buvo antras geriausias mačo žaidėjas – 1,27.

Didysis finalas įvyks jau šiandien (sekmadienį), Sent Džiulianse (Malta). Čia lietuvio ekipa antrą kartą turnyre susikaus su „Eternal Fire“ dėl didžiausio kąsnio iš 750 tūkst. JAV dolerių prizinio fondo. Pirmąją vietą užėmusi komanda pasidalins 170 tūkst. JAV dolerių premiją, o finale suklupusi ekipa tenkinsis 80 tūkst. JAV dolerių piniginiu prizu. Finalą stebėkite nuo 18:00 val. Lietuvos laiku. Jis vyks serijoje iki 3 laimėtų žemėlapių (BO5).

Taip pat primename, kad pasaulio čempionate „NAVI“ ir „jL“ šiuo metu „Valve“ reitinge taip pat užima pirmąją vietą, o „HLTV“ – antrąją. Tiesa, puikus pasirodymas EPL turėtų ekipą sugrąžinti į abiejų reitingų viršūnes.

TAIP PAT SKAITYKITE:  GANDAI: legendinis „s1mple“ galimai rado naujus namus