Žaidimai

Aiški tikslesnė GTA 6 išleidimo data: kitų metų planuose ir dar vienas žymus žaidimas

Rockstar Games“ valdanti kompanija „Take-Two Interactive“ patvirtino daugiau „Grand Theft Auto 6“ detalių. Ilgai lauktas žaidimas pasirodys 2025 metų rudenį.

Šių metų ketvirto ketvirčio apžvalgos skambutyje „Take-Two Interactive“ susiaurino GTA 6 išleidimo datą. Kiek aiškiau buvo žinoma, kad žaidimas turėtų pasirodyti 2025 metais. Po vakar įvykusio skambučio jau yra aišku, kad žaidimas pasirodys 2025 metų rudenį, tarp rugsėjo ir gruodžio mėnesių.

Tiek bendruomenė, tiek pats „Take-Two“ iš žaidimo tikisi labai daug. Skambučio metu „Take-Two“ atstovai pabrėžė, kad šie visiškai pasitiki „Rockstar Games“ ir žino, kad šie pristatys geriausią žaidimo versiją, kuri atitiks ir mūsų komercinius siekius tęsiant šią frančizę. Kompanija tikisi tolygaus pardavimų kilimo per pirmuosius paleidimo metus ir ilgąjį laikotarpį po jo.

Daug kas remiasi į GTA 6 paleidimą. „Take-Two“ paleidimų tvarkaraštyje nėra daug didelių žaidimų išleidimų. Kitais metais leidėjas patvirtino, kad pasirodys du žaidimai mobiliesiems telefonams iš gerai žinomų frančizių: „Star Wars Hunters“ ir „Game of Thrones: Legends“, bei kasmetiniai NBA 2K ir WWE 2K išleidimai. Yra tikimasi, kad prie paleidžiamų žaidimų pasirodys ir „Bioshock“ kūrėjų darbas „Judas“, tačiau jo data nėra patvirtinta.

GTA 6 išleidimo svoris jaučiamas jau dabar. Vien tik kovą pasirodžiusiame reportaže pranešant, kad „Rockstar Games“ bijo nespėsiantys žaidimo paleisti 2025 metais, „Take-Two Interactive“ akcijos krito 5,2 proc. Kompanija vis dar atsigauna po didžiulio smūgio vasario mėnesį, kuris kilo dėl finansinių tikslų ir biudžetų pokyčių 2024 metų ketvirtajam ketvirčiui.