Counter Strike 2

Aiškios visos „Counter Strike 2“ pasaulio čempionato dalyvės

Po pirmadienį pasibaigusios atrankos į CS2 pasaulio čempionatą yra aiškios visos organizacijos, kurios vyks į Kopenhagą (Danija) bei kausis dėl išsvajoto trofėjaus. Jau kiek ankščiau į čempionatą pateko Justinas „jL“ Lekavičius su Ukrainos komanda „Natus Vincere“, kurie atrankoje pasiekė tris pergales per keturis susitikimus.

Europos atrankoje dideliu netikėtumu tapo „Ninjas in Pyjamas“ fiasko, kurie pralaimėjo visus tris susitikimus ir į pasaulio čempionatą nepateko.

Praėjusią naktį baigėsi Amerikos zonos atranka, kur dar didesniu netikėtumu tapo „Team Liquid“ nepatekimas į pirmenybes.

Stipriai atsinaujinusi ir garsių žaidėjų į savo gretas pasikvietusi organizacija lemiamoje kovoje 1:2 krito prieš „Complexity“.

Iš viso pasaulio čempionate dalyvaus 24 komandos (17 iš Europos, 5 iš Amerikos regiono ir 2 iš Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono).

Pasaulio čempionato dalyvės:

Europa: „NaVi“, „FaZe Clan“, „G2“, „Virtus.Pro“, „KOI“, „Eternal Fire“, „AMKAL“, „SAW“, „MOUZ“, „Cloud9“, „Team Vitality“, „Team Spirit“, „Apeks“, „ENCE“, „ECSTATIC“, „Heroic“, „9Pandas“.

Amerikos regionas: „Complexity“, „FURIA“, „Legacy“, „Imperial“, „PaiN“.

Azijos ir Ramiojo vandenyno regionas: „The Mongolz“, „Lynn Vision Gaming“.

Tiesa, iš šių komandų tik 8 organizacijos turi garantuotą vietą „Elimination Stage“ etape. Tarp jų ir Justino „jL“ Lekavičiaus ekipa „NaVi“.

Kartu su „NaVi“ į šį etapą vietas turi „Team Vitality“, „FaZe Clan“, „MOUZ“, „Complexity“, „Team Spirit“, „G2“ ir „Virtus.Pro“.

Kitos 16 komandų turės sužaisti „Opening Stage“ etapą iš kurio į „Elimination Stage“ pateks dar 8 komandos.

„Opening Stage“ etapo poros:

„Cloud9“ – „ECSTATIC“;

„Eternal Fire“ – „The Mongolz“;

„ENCE“ – „Imperial“;

„Apeks“ – „PaiN“;

„9Pandas“ – „Amkal“;

„Heroic“ – „Lynn Vision“;

„SAW“ – „KOI“;

„FURIA“ – „Legacy“.

Kopenhagoje vyksiantis „CS2“ pasaulio čempionatas prasidės kovo 17 dieną.