Žaidimai

Apeks keliauja į JAV turnyrą

Šviežiai surinkta Justino “jL” Lekavičiaus vedama apeks ekipa rugsėjo mėnesį keliaus į JAV dalyvauti “Fragadelphia 17” turnyre, kuriame kovos dėl $ 100 000 prizinio fondo.

“Nerd Street Gamers” organizuojama “Fragadelphia” turnyrų franšizė yra viena iš populiariausių tarp Šiaurės Amerikos žaidėjų. Šiuose turnyruose susirenka nemažas kiekis geriausių jaunųjų bei pusiau profesionalių CS:GO žaidėjų.

Tai yra pirmas kartas turnyro istorijoje kada tokio lygio komanda iš kito žemyno yra kviečiama varžytis renginyje. Paskutiniame “Fragadelphia 16” turnyre, kuris vyko šių metų pradžioje, taip pat dalyvavo tokios komandos kaip “Carpe Diem”, kurios ekipa dabar prisijungė prie “Evil Geniuses” gretų. Taip pat “Strife Esports”, kurios sudetyje neseniai žaidė estas Kristjan “fejtZ” Allsaar. Na ir žinoma brazilai “Team oNe eSports”.

Verta paminėti, kad tai nėra “Apeks” organizacijos pirmas susitikimas su šiuo turnyrų. Prieš tai vykusiame “Fragadelphia 16” jie buvo išsiuntę savo akademijos komandą “Apeks Rebels”, kuri vėliau iškovojo antrą vietą visame turnyre. Kai kurie vardai iš šios ekipos lietuviams turėtų būti pažįstami. Pavyzdžiui Torbjørn “mithR” Nyborg, buvęs “MOUZ” treneris, treniravęs ekipą su Aurimu “Bymas” Pipiru.

Fragadelphia 17” vyks nuo rugsėjo 9-os iki 11-os dienos, Filadelfijoje, JAV. “Apeks” artimiausiu metu žais du likusius RMR kvalifikacinius turnyrus, su tikslu laimėti kelialapį į šių metų antrąjį Counter-Strike: Global Offensive “Major”.