Žaidimai

Ar „FreshBlood” neteisėtai kvalifikavo į „Amber Clutch”?

“Amber Clutch” lyga yra kone didžiausia Lietuvoje, ir vasaros pabaigoje buvo paskelbtas lygos ketvirtas sezonas. Turnyre gali dalyvauti iš viso 8 komandos: 4 iš jų buvo pakviestos iš paskutinio sezono, o likusios gali patekti per kvalifikacinius turnyrus. Keturios pakviestos ekipos yra: “SD-Invicta” (ex-“LastWind”); “Grindas” (ex-“AFTER PARTY”); “Inferus Esports” bei “FreshBlood”.

Rugsėjo 10 dieną per “7Reasons” komandos twitter paskyrą buvo pradėta diskusija, ar “FreshBlood” tikrai nusipelnė šios vietos. Jiems tariant, nauja “FreshBlood” sudėtis turi vos vieną žaidėją iš praeito sezono: Eimantą “FreizeN” Turskį. Norint gauti pakvietimą į kitą lygos sezoną, pagal taisykles reikia išlaikyti bent trijų žaidėjų branduolį nuo praeito sezono. Lyginant su kitomis ekipomis, visos sugebėjo išlaikyti tą patį, bent trijų žaidėjų branduolį.

FreizeN” teigia, kad sudėtyje išlieka ne tik jis, bet ir Titas “Haflex” Milašauskas kartu su Ovidijum “ovyy” Ušinsku. Verta paminėti, kad buvęs “FreshBlood” žaidėjas, Edvinas “Ledzit” Fukratas, teigia, kad “ovyy” buvo užregistruotas praeitą sezoną kaip atsarginis žaidėjas. Tai sukelia dar daugiau klausimų, ar žaidėjas gali būti priskiriamas prie pilnos sudėties. “Ledzit” taip pat paviešino pokalbį su Ovidijum, kuriame jis pats teigia, kad turnyre žaisti neplanuoja.

Kol kas pilnai nežinoma, kokia sudėtis kovos po “FreshBlood” vardu, tačiau remiantis “FreizeN” komentarais, su juo žaisti turėtų tik Titas “haflex” Milašauskas, o “ovyy” liks sudėtyje tik kaip atsarginis žaidėjas.

Anot “Amber Clutch” lygos organizatoriaus Simono Ruokio, kartu su Eimantu “FreizeN” Turskiu buvo sutarta padaryti atskirą, visiems prieinamą atranką, kurioje galės dalyvauti ir patys “FreshBlood”. Organizatorius pripažįsta lygos padarytą klaidą ir tikina, kad tokios spragos kitam sezonui bus sutvarkytos.

Paskutinis lygos kvalifikacinis etapas vyks šį trečiadienį (Rugsėjo 14d.) 18val.Kvalifikacinio turnyro nuorodą galite rasti čia.