Žaidimai

Ar „XDefiant“ bus kitas esporto žaidimas? „Ubisoft“ vadovas to labai tikisi

Kiek daugiau nei prieš mėnesį paleistas „XDefiant“ jau dabar traukia rimtus žaidėjų srautus. Būrys pirmo asmens šaudyklių fanų jau išbandė šį nemokamą žaidimą ir rimta dalis jau laukia pirmųjų rimtų turnyrų.

Naujausiame interviu su „Ubisoft“ generaliniu direktoriumi Yvesu Guillemotu šis prabilo apie artėjančius kompanijos žaidimus, kaip „Assassin’s Creed: Shadows“ ir „Star Wars Outlaws“. Tiesa, „Tom Clancy“ visatos įkvėpta šaudyklė taip pat buvo karšta interviu tema.

Paklaustas apie „XDefiant“ ateitį ir viltis, T. Guillemotas buvo aiškus – nori, kad žaidimas būtų sėkmingas ir patrauklus.

„Jis yra aktyviai naujinamas ir tobulinamas, žaidimas optimizuojamas ir pritaikomas skirtingoms patirtims. Norėčiau, kad jis taptų rimtu esporto žaidimu, bet tokiam žaidimui ateityje nėra ribų. Turime fantastišką komandą, kuri prie jo dirba. Jie girdi žaidėjų norus, bendrauja su jais. Pradėjome stipriai, tačiau nueiti dar liko daug kelio“, – sakė „Ubisoft“ vadovas.

Be „Rainbow Six Siege“, šiai Prancūzijos kompanijai daugiau esporto žaidimų sukurti nelabai ir pavyko. Kompanija tikisi, kad „XDefiant“ komanda pasinaudos patirtį turinčiais žaidimo vystytojais, iš kurių rimta dalis yra buvę „Call of Duty“ profesionalais.

Pats žaidimas remiasi žaidimo kaip paslauga (GaaS) funkcija, kadangi yra nemokamas, tačiau siūlo kosmetinius ir sezoninius dalykus žaidime. Y. Guillemotas tikisi, kad tai padės ugdyti žaidimą.

„Turime ir toliau klausytų žaidėjų ir priimti atitinkamus sprendimus, nes sėkmingas nemokamas žaidimas gali atnešti ilgalaikę sėkmę. su „XDefiant“ dar daug kas nepadaryta, bet jau dabar žaidimas pritraukė 11 milijonų vartotojų. Ir šis skaičius toliau augs.“

Pirmasis „XDefiant“ sezonas prasideda jau Liepos 2 d.

Parašykite komentarą