Counter Strike 2

Baigėsi Europos atranka į „CS2“ pasaulio čempionatą: jame – Justinas „jL“ Lekavičius

Vasario 22 dieną baigėsi Europos regioninė atranka į Kopenhagoje (Danija) vyksiantį pasaulio „Counter-Strike 2“ čempionatą, kuriame taip pat išvysime Lietuvos atstovą.

A grupės kovose į čempionatą žengė „Natus Vincere“ organizaciją, kuriai atstovauja Justinas „jL“ Lekavičius.

Ukrainiečių komanda pirmosiose grupės rungtynėse 1:0 pranoko Ispanijos „Movistar KOI“ ekipą, o vėliau peržengė „ENTERPRISE“ iš Slovakijos barjerą.

Lietuviui nepavyko į pasaulio čempionatą žengti tiesiausiu būdu. „Natus Vincere“ 0:2 nusileido „Virtus.pro“ organizacijai.

Visgi J.Lekavičiaus ekipa atsitiesė ir antruoju bandymu žengė lemtingą žingsnį 2:1 pranokdami „BetBoom“ komandą.

Justinas „jL“ Lekavičius / „HLTV.org“ nuotr.

Iš A grupės į pasaulio čempionatą pateko „G2“, „Virtus.pro“, „Natus Vincere“, „KOI“, „FaZe Clan“, „AMKAL ESPORTS“, „sAw“ ir „Eternal Fire“.

B grupėje sėkmingai atranką įveikė „MOUZ“, „Team Vitality“, „Cloud9“, „Team Spirit“, „Apeks“, „Ecstatic“, „ENCE“ ir „Heroic“.

Tiesa, į pasaulio čempionatą iš Europos atrankos žengs dar trys komandos, kurios žais papildomą atrankos etapą.

Lemiamame etape dalyvaus savo grupėse 9-11 pozicijas užėmusios organizacijos.

Papildomo atrankos etapo poros:

9 Pandas“ – „Astralis“;

BetBoom“ – „Guild Eagles“;

Fnatic“ – „GamerLegion“.

Nesėkmingas Aurimo „Bymo“ Pipiro komandos pasirodymas

Atrankoje dalyvavo dar vienas Lietuvos atstovas Aurimas „Bymas“ Pipiras, kuris su „Into The Breach“ komanda nelaimėjo nei vieno susitikimo atrankoje ir buvo eliminuoti iš kovos dėl patekimo į pasaulio čempionatą Danijoje.

Po nesėkmingo pasirodymo lietuvis savo „X“ paskyroje paskelbė, jog palieka „ITB“ organizaciją“ bei žvalgosi naujos komandos.

Didžiausias netikėtumas

Atrankos sensacija tapo beviltiškas legendinės „Ninjas in  Pyjamas“ organizacijos pasirodymas. Švedijos komanda pralaimėjo visus tris susitikimus, užėmė paskutinę vietą grupėje ir užbaigė savo pasirodymą.

Po šio fiasko „NiP“ ėmėsi rimtų permainų. Komanda „pasodino ant atsarginių suolo“ tris žaidėjus: Patricką „⁠es3tag⁠“ Hanseną, Kristianą „k0nfig⁠” Wienecke ir Daniilą „⁠headtr1ck⁠” Valitovą. Taip pat komandą paliko ekipos treneris Danielis „djL⁠” Narancičius.

Kol švedų organizacija žvalgosi pastiprinimo šias tris vietas užims „NiP“ jaunimo komandos atstovai.

Pasaulio čempionatas Kopenhagoje prasidės kovo 17 dieną.