Žaidimai

Bręsta nauja šaudyklė – spalvingasis „FragPunk“ su žinomų žaidimų mechanikomis

Elektroninio sporto žaidimų, kaip „VALORANT“ ir „Counter Strike 2“ įkvėptas žaidimas jau dabar kausto internautų dėmesį. Naujas ir spalvingas žaidimas turės ir „Slay The Spire“ žaidimo motyvų. Ir visų įdomiausia – tai „Xbox“ atsakas į „VALORANT“.

Vasaros žaidimų festivalis buvo pripildytas įspūdingų žaidimų pristatymų, tarp kurių „Phantom Blade Zero“ ir „Assassin’s Creed: Shadows“. Tačiau net ir greta tokių titanų savo išvaizda labiausiai išsiskyrė naujasis „Bad Guitar Studio“ kūrinys „FragPunk“. Tai 5 prieš 5 rėžimo pirmo asmens šaudyklė ir pirmo žvilgsnio primenanti „Riot Games“ kūrinį „VALORANT“. Tačiau pažvelgus giliau galime matyti ir daugiau smagių detalių.

Pats žaidimo pagrindas primena klasikinius FPS žaidimus, tačiau jau kovos pradžioje matosi inovacijos – žaidėjas gauna tris kortas, kurios kinta kiekviename raunde. Jos leidžia modifikuoti savo žaidimą ar keisti veikėjo įrangą ir pasileisti į smagią kovą asmeniškai pritaikytame žemėlapyje. Svarbu atminti – varžovai gali daryti tą patį, tad reikės tikrai pagalvoti ką pasirinkti.

Smagi funkcija šiame žaidime – dienos ir nakties ciklai bei oro sąlygų pokyčiai. Tai priverčia geriau pagalvoti savo žaidimo strategiją, o patį žemėlapį padaro labiau dinamišku. Kaip pasikeis žemėlapis – priklausys nuo žaidėjų, visgi jie turi tas visą galinčias kortas.

Tiesa, žaidimui kyla rizika dėl naujų žaidėjų – ar tai nebus per didelis iššūkis jiems. Tai galima bus pamatyti jau žaidimo testavimuose, tačiau kaip teigia studijos vadovas Xin Chang’as, žaidimas bus tinkamas visiems.

„Nebūtina naudotis tik ginklais. Kiekvienas gali laimėti žaidimą naudojant skirtingas strategijas. Žmonės gali mėgautis žaisdami ar žiūrėdami „FragPunk“ nepriklausomai nuo jų sugebėjimų“. – teigė X. Chang’as.

Šiaurės Amerikos uždaras testavimas jau eina į pabaigą. Artimiausiu metu galime tikėtis šių testų ir Europoje. Kada pasirodys visas žaidimas – nėra aišku. Norint užsiregistruoti į šio žaidimo testavimą – tai galite padaryti „Steam“ plaftformoje.

Parašykite komentarą