Žaidimai

Bymas Pakviestas į „FACEIT STREAMER LEAGUE”

Lietuvių žaidėjas buvo vienas iš pirmųjų pakviestų žaisti pirmąją lygos savaitę.

“FACEIT Streamer League” – tai „FACEIT” sukurta lyga, kurioje susirenka pakviesti žymus Counter-Strike: Global Offensive scenos žaidėjai bei turinio kūrėjai. Nuo žaidimų legendų kaip Christopher “GeT_RiGhT” Alesund ir Jaroslaw “pashaBiceps” Jarzabkowski, iki populiarių žaidimo turinio kūrėjų kaip “Anomaly” bei “NadeKing”, iki jaunųjų talentų kaip danų žaidėjas Frederik “Fessor” Sørensen bei mūsų tautietis Aurimas “Bymas” Pipiras.

Lygos idėja pirmą kartą buvo inicijuota su “Twitter” įrašu iš populiaraus transliuotojo (streamer) “Lobanjica”. Jame jis paskelbė apie lygos įkūrima, ir pakvietė prisijungti CS:GO turinio kūrėjus.

Ši idėja sulaukė daug palaikymo iš auditorijos. Daugelis gerbėjų džiaugėsi galimybe išvysti savo mėgstamus turinio kūrėjus, besivaržančius turnyre.

Vienas iš geriausių lietuvos žaidėjų “Bymas” vis dar tebėra ant “MOUZ” komandos suolo. Organizacija nusprendė jį pakeisti izraeliečiu Dorian “xertioN” Berman, iš “MOUZ” akademijos komandos “MOUZ NXT”, rugpjūčio gale.

Iš viso lygoje žaidžia 40 žaidėjų, ir kol kas paskelbti 30 vardų iš šio sąrašo. Pirmasis etapas vyksta jau šiandien, rugsėjo 25-ą dieną, 16:00 lietuvos laiku. Transliaciją bus įmanoma stebėti per žaidžiančiųjų “Twitch” tiesiogines transliacijas.

Dėl daugiau informacijos, sekite “FSL” twitter paskyra čia.

https://twitter.com/FSL_CSGO/status/1573351191081263106?s=20&t=5M3BsEwWM4pnw-SHrA_SGA