VALORANT

„Carcass“ po dviejų metų palieka „G2 Esports“ komandą

Lietuvio kelionė su „G2 Gozen“ merginų komanda – baigta. Gruodžio 14 dieną, 28 metų treneris Robertas „Carcass“ Mikuckis savo „X“ paskyroje pranešė, jog vis dar yra G2 komandos narys, bet yra atviras naujiems pasiūlymams. Tautietis komanda treniravo nuo 2021 metų lapkričio 12 dienos.

Klaipėdietis įvardino, kad yra atviras vyriausio trenerio pozicijai „Game Changers“ turnyruose žaidžiančioms komandoms. Taip pat yra susidomėjimas išbandyti save vyriausio trenerio ar trenerio asistento pozicijose vienoje iš „VALORANT Challengers Leagues“ besivaržančių komandų, antrajame pagal pajėgumą turnyrų modelyje po „VALORANT Champions Tour“.

Paskutinis turnyras ir pasiekta prizinė vieta

Carcass“ paskutiniu iššūkiu buvoVCT 2023: Game Changers Championship 2023“ turnyras San Paulo mieste, Brazilijoje. Lapkričio 28 dieną, ekipa pradėjo kovą su 7 kitomis pasaulio komandomis.

Pirmoji komanda, kuria reikėjo nugalėti viršutiniame krepšelyje ketvirtfinalyje buvo turnyro „šeimininkės“ – „Team Liquid Brazil“ merginos. „Gozen“ serijoje iki dviejų pergalių nugalėjo Pietų Amerikos žemyno komanda rezultatu 0-2. Toliau sekė viršutinio krepšelio pusfinaliai prieš Pietryčių Azijos komanda, „Team SMG“. Čia ir merginomis teko paplušėti. Pralaimėjusios pirmąjį žemėlapį, po pratęsimo nugalėjusios antrame, trečiajame žemėlapyje pasiekta pergalė ir serija baigėsi rezultatu 1-2.

Trečiajame etape, viršutinio krepšelio finale, iššūkį metė „Shopify Rebellion“ komanda, kurią „G2 Gozen“ jau buvo įveikusios praeitų metų „Game Changers“ pasaulio čempionate Berlyne. Tik šį kartą su visiškai nauja sudėtimi, kuria įsigijo iš „Version1“ komandos. Šiame etape merginos suklupo, iškovojusios pirmąjį žemėlapį. Varžovė iškovojo likusius du žemėlapius ir serija baigėsi rezultatu 1-2.

Lietuvio styguojama ekipa turnyrą tęsė apatinėje lentelės dalyje. Čia ir vėl laukė „Team Liquid Brazil“ iššūkis, bei kerštas už pirmąjį tarpusavio susitikimą. Deja, čia lietuvio treniruojama komanda baigė savo pasirodymą.

Serija baigėsi 0-2, komandos iš Brazilijos pergale ir žingsnių į didįjį finalą, kur po atkaklios kovos prieš „Shopify Rebellion“ , apmaudžiai nusileista serijoje rezultatu 3-2. O štai „G2 Gozen“ komandą siekusios pakartoti pergalę Berlyne ir antrą karta tapti pasaulio čempionais, nepavyko. Užimta garbinga trečioji vieta, kur ir baigėsi „Carcass“ kelionė komandos vyriausiojo trenerio pozicijoje.

Pirmoji patirtis bei pasiekimai naujoje pozicijoje

Vaikinui iš Klaipėdos, tai buvo pirmoji komanda, kurioje jis užėmė vyriausiojo trenerio pozicijoje. Nors iš šono atrodytų, kad neturint patirties, iki pergalių bus nueiti sunku, lietuvis su šia užduotimi tikrai susitvarkė neblogai.

Per dvejus metus ir vieną mėnesį iškovota prizinė trečioji vieta „VCT 2021: Game Changers EMEA Series 2“ turnyre. Po mažiau nei mėnesio – pirmasis čempiono titulas – „VCT 2021: Game Changers EMEA Series 3“. Toliau sekė du titulai 2022 metų pradžioje ir viduryje: „VCT 2022: Game Changers EMEA Series 1“ ir „VCT 2022: Game Changers EMEA Series 2“ turnyruose. Tai buvo trys iš eilės iškovoti „Game Changers“ turnyrai.

Deja, trečiąjį kartą „Guild X“ merginų finale įveikti nepavyko „VCT 2022: Game Changers EMEA Series 3“ užimta antra vieta. 2022 metų galas vainikuotas pirmojo pasaulio čempionato – „VCT 2022: Game Changers Championship“ turnyro istorijoje pergale.

2023 metais pradėti pratęsiant pergalių seriją su dar viena pergale „VCT 2023: Game Changers EMEA Stage 1“, po dviejų mėnesių „G2 Gozen“ vėl pakartojo trijų turnyrų iš eilės seriją nugalėdami „VCT 2023: Game Changers EMEA Stage 2“ turnyre. Apie tai detaliau, galite paskaityti mūsų straipsnį čia.

Deja, po šio turnyro serija nutrūko paskutiniame metų „EMEA“ regiono turnyre „VCT 2023: Game Changers EMEA Stage 3“ užimta ketvirta vieta. Mestas iššūkis tokioms vyrų komandoms, kaip „Team Heretics“, „FUT Esports“ ir „FOKUS“ bandant patekti į „Red Bull Home Ground #4“ pagrindinį turnyrą. Kovoje dėl vienintelio kelialapio „Red Bull Home Ground #4 – EMEA Qualifier“ turnyre užimta paskutinė vieta grupėje, pralaimint visas dvikovas. Galiausiai paskutinis lietuvio turnyras su komanda tapo „VCT 2023: Game Changers Championship“, kur užimta prizinė trečioji vieta.

„KRU Blaze“ treneris Rodrigo „Fr1x“ Vivas ir Robertas „Carcass“ Mikuckis / „Carcass“ „X“ paskyros nuotrauka

Norime pasidžiaugti lietuvio pasiekimais ir linkime toliau sėkmingai tęsti trenerio karjerą, kad ir kur naujas kelias nuves.