Counter Strike 2

Danų ir lenkų legendos jungiasi į ENCE

Po neilgo laikotarpio Suomių organizacija „ENCE” paskelbė savo naują pilną sudėtį.

Prie ekipos jungiasi keturis „Major” laimėjęs, buvęs „Astralis” lyderis, danas Lukas „gla1ve” Rossander ir buvęs „Apeks” treneris, lenkas Jakub „kuben” Gurczynski. Šie žengs į neseniai komandą palikusių Marco „Snappi” Pfeiffer ir Eetu „sAw” Saha vietas, atitinkamai kaip žaidėjas ir treneris.

Danų lyderis grįžta į po beveik pusės metų pertraukos grįžta į varžybas. Paskutinį kartą matėme „gla1ve” žaidžiant už „Astralis” šių metų vasarą, kur vėliau jį pakeitė Victor „Staehr” Staehr. Į „ENCE” komandą „gla1ve” įneša savo nuostabią patirtį ir neįtikėtinus pasiekimus. Žaidėjo biografija, kurią sudaro keturios pergalės „Major” turnyruose ir daug laimėtų didelių turnyrų, turėtų praversti „ENCE” ekipai, kuri nuolat yra vieni iš pirmųjų pasaulio reitinge.

Naujajam komandos treneriui akreditacijų taip pat netrūksta. Dabartinis treneris penkis metus buvo legendinės „Virtus.pro” ekipos treneris, o vėliau perėjęs į „MAD Lions” ir „Apeks”. Su pastarąja pavyko iškovoti 3-4 vietą paskutiniame „Paris Major 2023”.

Šis duetas turėtų lengvai prisitaikyti prie naujos ekipos, kuri pastaruoju metu rodo solidžią formą. Naują komandos sudėti galėsime išvysti jau lapkričio 29-ą, kai komanda pradės savo kelionę Elisa Masters Espoo 2023 prieš suomių „HAVU” ekipą.

Dabartinė „ENCE” sudėtis:

Guy „Nertz” Iluz (Israelis)
Pawel „dycha” Dycha (Lenkija)
Pavle „Maden” Boškovic (Juodkalnija)
Alvaro „SunPayus” Garcia (Ispanija)
Lukas „gla1ve” Rossander (Danija)

Jakub „kuben” Gurczynski (Lenkija) (treneris)