Žaidimai

Didysis „InfoShow Lan Party“ – jau penktadienį!

Kaunas balandžio 26-28 dienomis virs kompiuterinių žaidimų meka. Didžiausias Baltijos šalių LAN renginys „InfoShow Lan Party“ grįš į paskutinį kartą 2018 metais buvusią vietą – KAUNO SPORTO HALĘ! Šių metų renginyje nusimato didesnė erdvė, gausiai sėdimų vietų ir įvairesnių pramogų ne tik kompiuterių entuziastams, bet ir žiūrovams.

Kauno technologijos universiteto studentų atstovybės „InfoSA“ organizuojamas renginys auga ir tobulėja kiekvienais metais. Prieš 22 metus pradėtas rengti festivalis buvo sutalpinamas į universiteto patalpas, tačiau šiemet, kaip ir prieš kelerius metus, renginys grįžta jau į atnaujintą Kauno sporto halę.

InfoShow Lan Party“ yra išskirtinis ir savo formatu. Tai BYOD (angl. Bring Your Own Device) tipo žaidėjų sąskrydis, kuriame dalyviai privalo atsinešti savo žaidimų įrangą – kompiuterius, monitorius, aksesuarus, o kai kurie atsigabena net ir kėdes, ant kurių yra įpratę žaisti. Scenoje, kur stovi, organizatorių parengti galingi kompiuteriai, varžosi tik stipriausios, dviejų populiariausių disciplinų ekipos. Toks renginio formatas ne tik suartina profesionalius žaidėjus ir mėgėjų bendruomenes, bet ir sukuria išskirtinę renginio atmosferą. Atvykusieji stebėti žaidynių gali ne tik sėdėti tribūnose, bet ir stoviniuoti greta žaidėjų, bendroje renginio erdvėje.

„InfoShow“ Kaune / „Esports namai nuotr.

Abiejų dienų veiklos

Renginio programa – tikras žaidimų maratonas, kuris tęsiasi dvi paras. Nesibaigus vieniems turnyrams pradedami kiti. Prieblanda ir neoninės šviesos sporto halėje kuria išskirtinę ir įkvepiančią aplinką, kurioje susitelkę žaidėjai pradeda neįprastą kelionę per virtualų pasaulį, kuriame nesunku prarasti laiko nuovoką. Dalyviai galės parodyti savo jėgas: „League of Legends“, „Counter-Strike 2“, „Valorant“, „Teamfight Tactics“, „TrackMania“, „Minecraft“ (organizuoja „RedFox Cloud“), „Dota 2“, „Rocket League“, „osu!“, „GeoGuessr“ ir kituose turnyruose. Pavargus maigyti klavišus, dalyviai ir žiūrovai galės praleisti laiką poilsio zonoje kurioje galės rasti VR, konsoles, simuliatorius. Žmonėms, kuriems patinka ne tik žaisti kompiuterinius žaidimus, bet ir užsiimti menu bus parengta zona, kurioje jie gales pademonstruoti savo piešinius ir kūrinius bei juos parduoti.

Pokalbis su pasaulio čempionu

Pirmąją renginio dieną žiūrovai galės klausytis ant scenos vykstančio Omanto Jokūbaičio ir „Counter-Strike 2“ pasaulio čempionu bei naudingiausio čempionato žaidėjo (MVP) – Justino „jL“ Lekavičiaus pokalbinę.

Pokalbinės įrašo paveiksliukas / „Omanto“ kanalo nuotr.

Prizai, dėl kurių verta kovoti

Turnyrų prizines vietas užėmę dalyviai bus apdovanoti ne tik piniginiais bet ir rėmėjų įsteigtais prizais. Renginio pagrindiniai draugai: „Gaidelis“, „TermoPasta“, „Qbuilds“, „TopPC“, „Žaidimų Balsas“, „Saulės grūdas“ bei „Mamma Pizza“, kurie prisidės prie „InfoShow Lan Party“ atmosferos kūrimo ir nepaliks dalyvių tuščiomis rankomis. Pagrindinis renginio rėmėjas – „Qbuilds“.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia