Žaidimai

ESEA integruoja FACEIT Elo reitingus

Žaidėjai ir komandos nuo šiol gali lengviau pasiekti aukštesnius „ESEA” lygos divizionus, naudojant savo „FACEIT” platformos reitingą (angl. Elo).

Nuo „ESL” ir „FACEIT” susijungimo į „ESL FACEIT GROUP”, „ESEA” lygos vis toliau persikelia ir integruojasi į „FACEIT” sistemą. Joje ne tik vyks artėjantis 46-as ESEA sezonas, bet nuo šiol, žaidėjai galės naudotis sistemos reitingu, kad pasiekti aukštesnius divizionus.

„ESEA” lygos yra padalintos į 5 skirtingus divizionus – Open, Intermediate, Main, Advanced ir ESL Challenger League. Šie pokyčiai siekia lygiau padalinti žaidėjus į jiems atitinkamus divizionus, vertinant pagal jų „FACEIT” reitingą, kuris yra universalus žaidėjo lygio matas žaidimo erdvėje.

Su nauja sistema, „ESEA” darys kvalifikacinius turnyrus, kuriuose turi dalyvauti visi penki komandos žaidėjai, bei, esant poreikiui, treneris. Kvalifikaciniuose turnyruose nebus galima pasinaudoti atsarginiais žaidėjais. Tai siekia užtikrinti, kad kvalifikacijose dalyvaujančios komandos planuoja žaisti visą sezoną, o ne užleisti vietą kitoms ekipos, efektyviai keliant juos į aukštesnį divizioną (angl. boosting).

Komandos naudoti savo kvalifikacinių turnyrų sudėtį bent trijose iš savo pirmų keturių sezono rungtynių. Kitaip visa komanda bus diskvalifikuota.

Kiekvienam kvalifikaciniam etapui reitingo riba yra skirtinga: „Intermediate” kvalifikaciniams turnyrams reikia, kad visi ekipos žaidėjai turėtų bent 2000 Elo, „Main” bent 2500 Elo ir „Advanced” bent 3000 Elo.

Tikėtina, kad šie pokyčiai padės šiek tiek išbalansuoti lygų komandas pagal žaidėjų lygius. Kvalifikaciniai turnyrai prasidėjo Rugpjūčio 1-ą dieną. Daugiau informacijos dėl kvalifikacinių turnyrų galima rasti čia.