Žaidimai

EXDL sukerta rankom su RedPack Esports

Vos po mėnesio žaidimo su „EXDL” vardu, ekipa rado naujus namus – Rumunijos “RedPack Esports” organizacija. Komanda bus žinoma kaip “RedPack Wild

Tweet

Pradinė “EXDL” sudėtis susidarė Rugsėjo pradžioje, “tabi” palikus “SD-Invicta” ekipą. Prie komandos prisijungė du buvusieji “7Reasons AP” komandos žaidėjai, Armandas “RAFEOL” Dubikaltis, bei Pijus “Bad Boy” Begonis. Kartu su “iSraxy” bei Ferdinandu “Rodz3ris” Jakavičium, komanda sužaidė “SvarbeuseDariti CS:GO” kvalifikacinius turnyrus, kur į turnyrą jiems kelias buvo užkirstas “kyoto” ekipos rezultatu 16-13. Šio turnyro pasekoje sudėtyje įvyko pokyčiai, ir “Bad Boy” buvo iškeistas į Laisvūną “kaz” Pranciulį. Po šių pokyčių komanda sėkmingai iškovojo kelialapį į “Amber Clutch” lyga, kur kol kas turi vieną pralaimėjimą prieš “KalbosEgzaminas

Taip pat, tai nėra pirmas kartas kada matome “tabi” ir “RAFEOL” žaidžiant toje pačioje ekipoje, kadangi šie dar visai neseniai kartu žaidė “Hyped Esports” organizacijoje.

RedPack Esports” yra rumunų esporto organizacija, įsikūrusi 2021 metais. Tai nėra pirmas jų žingsnis į Counter-Strike: Global Offensive scena. Lietuvių “Wild” komandos sudėtis yra iš viso ketvirta CS:GO komanda organizacijoje. Apart CS:GO, ši organizacija taip pat turi komandas “Valorant”, “Rocket League”, bei “Fortnite” žaidimuose. Prie “RedPack Esports” taip pat yra prisijungę virš 20 rumunų turinio kūrėjų iš “YouTube” bei “Twitch” platformų.

RedPack Wild” šiuo metu tęsia savo kelionę “Amber Clutch” lygoje, ir taip pat komanda jau užsiregistravo žaisti “ESEA Open” divizione kitam sezonui. Taip pat iš “tabi” twitter įrašų galime manyti, kad komandą išvysime ir ateinančiame “SCL League” sezone.

RedPack Wild” sudėtis:

Tautvydas “tabi” Biliūnas

Armandas “RAFEOL” Dubikaltis

Ferdinandas “Rodz3ris” Jakavičius

Laisvūnas “kaz” Pranciulis

iSraxy