Counter Strike 2

FaZe Ekipos Ateitis: Nauji įššūkiai po Twistzz Pasitraukimo

Dabartinė geriausia pasaulio komanda „HLTV” reitinguose prieš metų pabaigą susiduria su sunkumais.  Po beveik trijų pergalių kupinų metų „FaZe” ekipa prarado vieną iš savo stipriausių žaidėjų – Russel „Twistzz” Van Dulken.

„FaZe” ekipai didelio pristatymo nereikia. Tai komanda, kuri per pastaruosius keletą metų sugebėjo laimėti viską, kas tik buvo įmanoma žaidime. Kartu praėję pakilimus ir nuosmukius, europiečiai laimėjo „IEM Cologne” ir „Katowice” turnyrus, bei namo parsivežė Pasaulio čempionato trofėjų iš „PGL Antwerp 2022”.

„Twistzz” labai prisidėjo prie šios sėkmės. Tačiau nors ir organizacijos sudėtyje yra vieni iš geriausių pasaulio žaidėjų, pergalės nebuvo lengvos.

Naudokime „IEM Katowice 2022” kaip pavyzdį. Turnyro pradžioje paaiškėjo, kad komandos žvaigždė, estas Robin „ropz” Kool negalės žaisti pirmųjų turnyro etapų dėl teigiamo COVID testo. Į jo vietą buvo pašauktas Justin „jks” Savage. Su australo pagalba, komanda pateko į grupių etapus, ir grįžus „ropz” kelionę tęsė su paprasta sudėtimi. Tačiau nenumatytos aplinkybės tęsėsi.

Atkrintamųjų etape dėl teigiamo COVID testo atkrito ekipos veteranas Havard „rain” Nygaard. Tai reiškė, kad turnyrą reikės baigti su pakaitiniu žaidėju, ir „jks” vėl buvo pakviestas žaisti. Nepaisant staigių pokyčių, „FaZe” pavyko laimėti turnyrą nepralaimint nei vieno žemėlapio.

„FaZe“ laimi „IEM Katowice 2022“ / „AFK Gaming“ nuotr.

Daug pagyrimų dėl šių nuopelnų sulaukia komandos lyderis Finn „karrigan” Andersen. Danui yra tekę žaisti tokiose ekipose kaip „MOUZ”, „Astralis” ir patiems „FaZe” 2016-2018 metais. Pats žaidėjas yra dažnai laikomas vienas iš geriausių žaidimo lyderių (angl. In-Game Leader) CS:GO istorijoje. Ir tai tikrai galima patvirtinti su „jks” ir „Katowice” istorija. Sugebėti visiškai naują žaidėją įtraukti į komandos sistema, neminant to, kad australui reikėjo atstoti komandos žvaigždę ir veteraną dviem skirtingais atvejais, yra nuostabi danų lyderio savybė.

Taip pat galime pažiūrėti į „karrigan” laiką „MOUZ”. Čia jį nuolat supo jauni talentai: „ropz”, David „frozen” Čerňanský ir Aurimas „Bymas” Pipiras. „karrigan” visada sėkmingai demonstravo kaip jis sukuria puikią žaidimo sistemą, kuri itin gerai išnaudoja žaidėjų galimybes. Taigi galutinis klausimas – kokia ateitis laukia „FaZe” ekipos? 

Naujas FaZe žaidėjas ?

Skirtingai nei dauguma kitų komandų, daug informacijos apie vidinius „FaZe” pokyčius nutekinta nebuvo. Gruodžio antrą dieną „Sheep Esports” portalas paskelbė apie potencialų „frozen” perėjimą į „FaZe”. Panašu, kad greitu metu tai bus patvirtinta, kadangi gruodžio ketvirtą dieną „frozen” oficialiai paliko „MOUZ” organizaciją.

Atsižvelgiant į „karrigan” istoriją su naujais žaidėjais ir tai, kad „frozen” vėl žais su buvusiais komandos nariais kaip „ropz” ir „karrigan”, galime daug ko tikėtis.

Jei gandai teisingi, „FaZe” ekipa atrodys taip:

Finn „karrigan” Andersen (Danija)
Havard „rain” Nygaard (Norvegija)
Robin „ropz” Kool (Estija)
Helvijs „broky” Saukants (Latvija)
David „frozen” Čerňanský (Slovakija)

Filip „NEO” Kubski (Lenkija) (Treneris)