Žaidimai

„Fortnite“ kūrėjai pradės blokuoti apgaulę naudojančius kūrėjus

„Fortnite“ žaidimo kūrėjai „Epic Games“ pranešė, kad pradės aiškintis ir blokuoti kūrėjus, kurie apgaudinėja žaidėjus siūlydami netikrus prizus už šių kūrybinių žemėlapių (ang. Creative Maps) palaikymą.

Nuo to laiko, kai „Fortnite“ žaidėjams suteikė galimybę būti partneriais kūrėjais ir uždirbti pinigus per kūrybinius žemėlapius, UEFN (Unreal Editor for Fortnite) kūrėjų žemėlapiai tapo labiausiai konkuruojami monetarinės žaidimo vertės kūrimo įrankiai.

Šis sprendimas tam tikrus kūrėjus privedė prie sprendimo atsisakyti žemėlapių kūrimo iš aistros ir noro kažką įdomaus pateikti savo auditorijai. Vietoj to, atsirado tendencija, kuomet partneriai kūrėjai pasitelkia kūrybinius žemėlapius, kad pritrauktų didesnį žmonių palaikymą ir to pasėkoje per „Fortnite“ atradimų (ang. Fortnite Discover) funkciją uždirba milžiniškus pinigus.

Epic Games“ savo oficialioje „X“ (buvęs „Twitter“) paskyroje pranešė, kad pradės aiškintis, kurie kūrėjai naudoja apgaulės metodikas, kad uždirbtų pinigus per partnerių kuriamus žemėlapius. Šie vartotojai pažeidžia sutarties sąlygas ir žaidimo taisykles.

„Tokio pobūdžio apgaulės (apgaulės siūlant netikrus prizus -red.) yra uždraustos. Kūrėjai privalės pašalinti apgaulės elementus, kad išvengtų paskyrų užblokavimo. Mūsų moderatorių komanda vertins ir baus kūrėjus mažindami jų bendrus pelnus, pašalinant kūrėjų salas (ang. Creative islands) ir suspenduodami paskyras“, – rašoma išplatintame pranešime.

Žinoma, „Epic Games“ patvirtino, kad kūrėjams aprašyme turėti žinutę „Paspauskite „like“ ir išsisaugokite žemėlapį, kad mane palaikytumėte“ yra galima. Draudžiama yra pasitekti apgaulę teikiant netikrus pasiūlymus ar prizus. Tai yra prieš „Fortnite“ žaidimo taisykles.

„SypherPK“ / AAS nuotr.

Vienas didžiausių „Fortnite“ žaidimo turinio kūrėjų „SypherPK“, turintis net savo žmogeliuką žaidimą palaiko šį sprendimą.

„Ačiū. Manau, kad tikslios taisyklės yra privalomos siekiant suvaldyti tokius žmones. Du skirtingi dalykai yra kviesti žmones palaikyti kūryba ir apgaudinėti žmones siekiant gauti palaikymą“, – teigė kūrėjas.