League of Legends

Gandai: „Rekkles“ papildys pasaulio čempionų dukterinės komandos gretas

Lapkričio 20 dieną, vienas iš žinomiausių „League of Legends“ esporto žurnalistų Brieuc „LEC_Wooloo“ Seuger pranešė, kad vienas geriausių Europos žaidėjų, Carl Martin Erik „Rekkles“ Larsson, papildys „League of Legends“ čempionų „T1“ dukterinės komandos gretas.

Pasak „Sheep Esports“, 27 metų švedas pasiekė žodinį susitarimą su „T1 Esports Academy“, kuri varžosi antrojoje pagal pajėgumą lygoje „LCK Challengers (LCKCL)“ Pietų Korėjoje.

Carl Martin „Rekkles“ Larsson / Martin „Rekkles“ Larsson „Facebook“ paskyros nuotrauka

Pastebėtas Pietų Korėjoje

Straipsnyje toliau rašoma, kad vykstant pasaulio čempionatui Pietų Korėjoje įvairūs šaltiniai „Sheep Esports“ pranešė, jog „Rekkles“ buvo pastebėtas „T1“ komplekse, įsikūrusiame šalies sostinėje – Seule. Papildomai, kiti šaltiniai patvirtino, kad žaidėjas šiuo minėtu periodu treniravosi su „T1“ dukterine komanda.

Rekkles“ turi pasiūlymų iš „LEC“ komandų, tačiau 27 metų žaidėjas artėja prie susitarimo pratęsti savo karjerą Pietų Korėjoje su akademine „T1“ komanda, tvirtina artimi šaltiniai „Sheep Esports“ puslapiui.

Jeigu šis gandas pasitvirtins, žaidėjas taps pirmu profesionalu iš Vakarų atstovaujančiu komandą Pietų Korėjoje. „T1“ organizacija prieš tris dienas po septynių metų pertraukos vėl tapo pasaulio čempione. Nors „Rekkles“ neprisijungs prie pagrindinės komandos, jo buvimas tokioje prestižinėje organizacijoje ir dalyvavimas „LCKCL“ pritrauks daug fanų dėmesio ne tik pačioje Pietų Korėjoje, bet ir likusiame pasaulyje. Be to, „T1“ komandos „Top“ rolės žaidėjas Choi „Zeus“ Woo-je buvo paaukštintas į pirmąją komandą iš tuo metu dar besivadinusios „T1 Challengers“ komandos. Visgi laikas parodys ar „Rekkles“ pavyks pasekti 19-mečio keliu.

27 metų žaidėjas iš Švedijos prisijungs prie „T1“ po išskirtinių metų laikotarpio. Metai žaidėjui prasidėjo „Fnatic“ organizacijoje 2023 metų pavasario sezone. Bet vasaros sezone žaidėjas liko be komandos nusprendė iš „AD Carry“ pereiti į „Support“ role. Prieš keičiant role „Rekkles“ penkerius metus nuo 2015-ujų iki 2020-ųjų praleido „Fnatic“ komandoje. Nuo 2020 metų metus praleido „G2 Esports“ komandoje iki 2021 metų. Po to sekė dar vienai metai nuo 2021 iki 2022 metų „Karmine Corp“ komandoje iš Prancūzijos.

Lauksime oficialių žinių apie šį galimą perėjimą.