VALORANT

GANDAI: Skiriasi „nukkye“ ir „GiantX“ keliai

Permainų vėjai pradėjo keisti VALORANT profesionalių komandų sudėtis artėjant „VCT Masters: Madrid“ turnyrui. Vienas iš pokyčių – Žygimanto „nukkye“ Chmieliausko pasitraukimas iš „GiantX“ ekipos. Apie tai praneša „Sheep Esports“ žurnalistai.

Kaip pranešama, „GiantX“ (buvęs „Giants Gaming“) pasiekė susitarimą su Rusijos žaidėju Semionu „purp0“ Borčevu ir komandoje turėtų pakeisti lietuvį „nukkye“. Su šiais pakeitimais sudėtyje poziciją keisti turės tik praėjusių metų pabaigoje į komandą prisijungęs ispanas Adolfas „Fit1nho“ Gallego.

Ankščiau Rusijos žaidėjas atstovavo stipriausią Ispanijos regioninės lygos komandą „KPI Gaming“. Kaip pranešama abi organizacijos pasiekė sprendimą „purp0“ perkelti į „GiantX“ ekipą, tačiau vis dar nežinoma, kas jį pakeis „VALORANT Challengers League“ (VCL) sudėtyje. Šis pokytis privers organizaciją performuoti sudėtis, o dėl šios priežasties rolę komandoje turės pakeisti ir ispanas.

Adolfas „Fit1nho“ Gallego / „Riot Games“ nuotr.

Didžiausią šių pokyčių nuoskaudą jaus Ž.Chmieliauskas, kaip teigiama abipusiu sutarimu paliekantis Ispanijos ekipą. Lietuvis į „Giants“ ekipą prisijungė 2022 metais (iki kol „Giants Gaming“ ir „Excel Esports“ sujungė jėgas) ir organizacijoje praleido kiek daugiau nei vienerius metus.

Po išėjimo iš „Counter Strike: Global Offensive“, kuriame atstovavo Ukrainos ekipą „HellRaisers“, lietuvis žaidė už „G2 Esports“ ir „Team Heretics“, su kuria tapo ir pirmųjų turnyrų čempionais. Kur toliau keliaus Ž.Chmieliauskas – nėra žinoma.