Counter Strike 2

Į Švedijos NiP atvyksta jaunas ukrainiečių snaiperis

Švedijos organizacija „Ninjas in Pyjamas“ oficialiai paskelbė pasirašiusi sutarį su jaunu Ukrainos snaiperiu Artemu „r1nkle“ Mozoriu. Po šio pasirašymo NiP sudėtyje laisva liko tik inkaro pozicija.

19-metis ukrainietis į ekipą prisijungs palikęs „B8 Esports“ ekipą. Kaip pranešama, žaidėjas jau prisijungė prie NiP sudėties ir pakeitė buvusį ekipos snaiperį Danilą „Headtr1ck“ Valitovą. „r1nkle“ į komandą prisijungia po to, kai vasarį ekipa nutraukė darbą su trejais ekipos žaidėjais.

Ekipoje liko tik viena laisva vieta po to, kai vieną vietą užpildė NiP akademijos žaidėjas Maxas „maxster“ Janssonas, o trenerio kėdę perėmė legendinis Ričardas „Xizt“ Landstromas.

r1nkle“ ekipoje debiutuos jau antradienio vakarą „ESL Challenger: Jönköping“ uždarose atrankose prieš Ukrainos ekipą „Monte Esports“ kurioje žaidžia ir lietuvis „ryu“. Dėl vienos vietos pagrindiniame turnyro etape kaunasi ir buvusi „jL“ komanda „Apeks“, paskutinio CS:GO pasaulio čempionato vice-čempionai „GamerLegion“ ir buvusi A.Mozorio ekipa B8.

Buvo kilusios spekuliacijos, kad į Švedijos organizaciją atvyksta ir legendinis „s1mple“. Kaip panašu – to gali ir nebūti.

NiP sudėtis šiuo metu atrodo taip:

Fredrikas „REZ⁠“ Sterneras (Švedija)
Alejandro „alex⁠“ Masanetas (Ispanija)
Maxas „maxster⁠“ Janssonas (Švedija)
Artemas „⁠r1nkle⁠“ Morozas (Ukraina)

Treneris: Ričardas „Xizt⁠“ Landströmas (Švedija)