Counter Strike 2

Ilgai laukti neteko: „GamerLegion“ palikęs „Snax“ prisijungė prie „G2“ komandos

Organizacija iš Vokietijos rado 5 ąjį žaidėją savo „CS2“ sudėčiai. Atsisakę dano Rasmuso „HooXi“ Nielseno, liepos 3 dieną „G2 Esports“ pristatė naująjį komandos vedlį. Juo tapo – 30 metų Januszas „Snax“ Pogorzelskis iš Lenkijos. Žaidėjo paskutinė stotelė buvo „GamerLegion“ komanda, kuriai žaidėjas atstovavo nuo 2023 metų rugsėjo mėnesio.

Verta paminėti, jog 30-metis vėl suvienys jėgas su 38 metų tautiečiu, Wiktoru „TaZ“ Wojtas, kuris yra dabartinis komandos treneris. Abu žaidėjai kartu atstovavo legendinę „Virtus.Pro“ komandą nuo 2013 iki 2018 metų.

Naujasis komandos kapitonas ir pirmasis sudėties išbandymas

Nors sklido, jog išvykus „HooXi“, kapitono rolę perims, komandos Nikola „NiKo“ Kovačas, panašu jog tai neįvyks. Atvykus „Snax“, panašu, jog šią rolę, perims jis. Tai žaidėjas turi nemažai patirties profesionaliame „Counter Strike“ ir bus įdomu jo „TaZ“ duetą vedant šią komandą į pergales. Laiko „apsišlifuoti“ naujoji sudėtis neturės daug, kadangi jau po dviejų savaičių komanda dalyvaus debiutiniame „Esports World Cup 2024“ turnyre Saudo Arabijos sostinėje, Rijade. Turnyras prasidės liepos 17 dieną ir truks iki liepos 21 dienos.

Galutinė „G2 Esports“ sudėtis:

Nemanja „huNter-“ Kovačas, (Bosnija and Hercegovina);
Nikola „NiKo“ Kovačas (Bosnija and Hercegovina);
Ilja „m0NESY“ Osipovas (Rusija);
Mario „malbsMd“ Samayoa (Guatemala);

Janušas „Snax“ Pogorzelskis (Lenkija);

Treneris – Wiktoras „TaZ“ Wojtas, (Lenkija).

Parašykite komentarą