Žaidimai

Ilgas laukimas baigtas: paskelbta kada pasirodys pirmasis „Grand Theft Auto 6“ pristatymas

Vienos populiariausių „Rockstar Games“ frančizių „Grand Theft Auto“ naujasis ir šiuo metu vienas labiausiai laukiamų žaidimų yra „Grand Theft Auto 6“, dar žinomas kaip GTA VI. Po galybės spekuliacijų ir privačios bandymų informacijos paviešinimų „Rockstar Games“ oficialiai paskelbė, kad jau Gruodžio mėnesį pasirodys pirmasis, naujojo GTA VI žaidimo pristatymas.

Ne vieną mėnesį sklandė spekuliacijos, kada pasirodys naujojo GTA VI pristatymas. Visuose socialiniuose tinkluose yra galybės gerbėjų sukurtų vaizdo įrašų, skelbimų kaip naujojo žaidimo pristatymai.

Pirmasis, tikrai didelį patikimumą turintis žmogus, kuris paskelbė apie naujo žaidimo pristatymo paleidimą buvo „Bloomberg“ reporteris Jason Schrier. Patikimo reporterio pranešime socialiniame tinkle „X“ skelbiama, kad žaidimo pristatymas turėtų pasirodyti jau šią savaitę. Kiek vėliau prie šio pranešimo prisijungė ir „IGN“. Vėliau dienoje Lietuvos laiku į šias iškeltas spekuliacijas atsakė ir pats „Rockstar Games“. Šie pranešė, kad naujojo žaidimo pristatymas pasirodys Gruodžio mėnesį.

Kaip žinoma, Gruodį „Take Two interactive“ priklausanti kompanija „Rockstar Games“ švęs savo 25 metų įkūrimo metines. Būtent šios šventės proga ir pasirodys naujasis GTA VI pristatymas.

Tikriausiai nei vienas žaidimas nesukėlė tiek daug gerbėjų aistrų, kaip naujasis GTA VI, kuris pranašauja, kad turėtų būti šio dešimtmečio labiausiai laukiamas žaidimas. Primename, kad dar 2013 m. išleistas GTA žaidimas pardavė net 185 milijonus kopijų ir tapo antru labiausiai parduotu žaidimu, po visiems gerai žinomo „Minecraft“.

„GTA V“ veikėjai / „Gadgets360“ nuotr.

Kur vyks ir kaip atrodys naujasis GTA VI ?

Labai daug klausimų kelia – kur vyks ir kaip atrodys naujasis GTA VI. Nors tikslių duomenų kol kas nėra, vis dažniau bandoma spėti, kuriame mieste pasirodys naujasis žaidimas. Pagrindinė versija – žaidimo gerbėjams puikiai pažystamas Vice City.

Be pagrindinio miesto yra spėjama, kad į žaidimą sugrįš visi legendiniai „Grand Theft Auto“ miestai: Los Santos, San Fierro, Las Venturas, Liberty City ir žinoma – Vice City. Nors tikslių šaltinių ar duomenų, kaip atrodys naujasis žemėlapis, nėra, tačiau yra žinoma, kad naujasis žemėlapis bus gerokai didesnis, nei kada nors yra buvęs GTA frančizėje.

Spekuliacinis naujasis žemėlapis / „GTA6Leaks“ nuotr.

Kalbant apie veikėjus, panašu, kad vėl bus pritaikytas kelių pagrindinių veikėjų modelis. Pagal nutekintą informaciją iš žaidimo bandymų panašu, kad pagrindinis veikėjas bus moteris, vardu Lucija. Kokie ir kiek bus gretutinių veikėjų – dar nėra aišku, tačiau jau žinoma, kad pagal pirminius duomenis, žaidimas turėtų būti gerokai labiau funkcionalus, ir vėl remsis pagrindine nusikalstamo pasaulio idėja.

Iki šios dienos „Rockstar Games“ aplenkinėjo GTA VI žaidimo klausimą. Tai pirmasis žingsnis ties daugiau informacijos, kaip atrodys ar koks bus naujasis GTA VI. Belieka laukti jo pristatymo, kuriame tikimasi, kad bus pateikta gerokai daugiau detalių. Paskutiniais duomenimis, šio žaidimo bendruomenė jau tikisi GTA VI išleidimo 2024 metų viduryje.