League of Legends

„Iron Wolves“ grįžta į „Ultraliga“ atkrintamąsias varžybas

Liepos 21 diena, baigėsi dešimtasis Europos „League of Legends“ regioninės lygos Lenkijoje „Ultraliga“ vasaros reguliarus sezonas. 8 savaites trukęs jubiliejinio 10 sezono grupių etapas „Iron Wolves“ buvo įtemptas iki pat galo.

Po apmaudaus 9 sezono šių metų pavasarį, kai komanda liko už borto 7 vietoje, šiais metais tai nepasikartojo. Organizacija iš Lietuvos paskutinėje „super“ savaitėje pirmąsias dvi dienas (angl. Super Week) pralaimėjo pirmąsias abejas varžybas prieš „Orbit Anonymo Esports“ ir „Alior Bank Team“, ir viskas sprendėsi paskutinėse trečiajame susitikime prieš „Team ESCA Gaming“.

Organizacija neapsisunkino sau situacijos dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas ir užtikrintai nugalėjo „ESCA“ komanda. Jei vilkai būtų pralaimėję, patys nebebūtų savo likimo kalviais.

Pakitimai pasiteisino

Norint pasiekt šį rezultatą iki atkrintamųjų „Iron Wolves“ teko nueiti sunkų kelią, kadangi sezono pradžia Sauliaus „Saulius“ Lukošiaus ir Algirdo „ChosenOne“ Griciaus vadovaujamai komandai nebuvo labai gera.

Komanda sezono viduryje po 4 žaidybinių savaičių žengė 7 vietoje su 4 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais, už atkrintamųjų borto. 6 turnyro savaitę komanda atliko pakitimus ir „Support“ rolėje liepos 4 dieną vietoje 25 metų esto Joosep „M0NK“ Kivilaan, į šia poziciją žengė 24 metų Cenk „EliWood“ Parlak iš Turkijos.

Bet tai dar nebuvo pabaiga, kadangi liepos 9 dieną, vilkai atliko pakeitimą „AD Carry“ rolėje bei atsisveikino su 18 mečiu Jakub „Syzyfek“ Bareła iš Lenkijos, ir į jo vietą stojo ilgametis Lietuvos „League of Legends“ esporto scenos žaidėjas ir „Ultraliga“ gerai pažįstantis 25 metų Eimantas „Yashiro“ Šniukas iš Lietuvos.

Plačiau apie šį komandos sprendimą, galite skaityti čia. Po šių pakeitimų „Iron Wolves“ per likusią sezoną dalį su naujuoju apatinės linijos duetu pasiekė 3 pergales ir 2 pralaimėjimus ir „įšoko“ į atkrintamųjų traukinį.

Eimantas „Yashiro“ Šniukas / „Iron Wolves“ Twitter paskyros nuotr.

Svarbi pergalė

Varžybose pasižymėjo ir puikų pasirodymą parodė tik sezono viduryje prie komandos prisijungusio ilgamečio „AD Carry“ rolėje žaidžiančio Eimanto „Yashiro“ Šniuko.

25 metų lietuvis su čempionu „Jinx“ pasižymėjo „Pentakill“ (angl. penkiagubas nužudymas), nugalėdamas visus penkis varžovus. Žaidėjas taip pat buvo pripažintas paskutinio grupių etapo žaidimo geriausiu žaidėju (angl. Most Valuable Player).

Varžovas atkrintamasiose

„Vilkai“ po šios pergalės žengia į atkrintamąsias kur susitiks su ketvirtą vietą užėmusia „Alior Bank Team“ komanda.

Nors sezono pražioje, birželio 7 dieną, „Iron Wolves“ tarpusavio dvikovą pradėjo pergale, „WOLF“ liepos 19 dieną, atsakomojoje dvikovoje pralaimėjo būsimiems varžovams ir sieks atsirevanšuoti serijoje iki 3 pergalių (angl. Best of Five), trečiadienį, liepos 26 dieną.

Varžybų pradžia: 18:00 val. Lietuvos laiku. Transliacija stebėti ir palaikyti komandą iš Lietuvos galite čia.