League of Legends

„Iron Wolves“ pristatė savo sudėtį naujajam „Ultraliga“ sezonui

Gegužės 22 diena, Lietuvos „League of Legends“ organizacija „Iron Wolves“, pristatė savo atnaujintą sudėtį naujam „Ultraliga“ sezonui. Organizacija pasitelkė dirbtinį intelektą (ang. Artificial Intelligence), dar kitaip žinomą kaip „AI“, kad sukurtų žaidėjų atvaizdus ir pristatytų komandą naujam sezonui.

Komanda visiškai pasikeitė. „Mid“ rolėje nebepamatysime ilgamečio komandos vedlio Sauliaus „Saulius“ Lukošiaus, bet organizacija neįsižadėjo įdėjos burti komandą su žaidėjais iš Lietuvos.

Apžvelgiant sudėtį, komandoje tikrai daug jaunų žaidėjų su čempioniška patirtimi. 19-metis „HesSZero“ pavasario sezone Graikijos „Greek Legends League“ lygoje tapo Čempionu, deja, antrajame pagal pajėgumą turnyre „EMEA Masters“ komandai nepavyko patekti į grupių etapą, tad ši pasirodymą pabaigė įkrintamųjų (ang. Play-In) etape.

Tomas „Jaunutis1“ Janaudis, Lietuvoje tikrai gerai žinomas „League of Legends“ scenoje, yra atstovavęs vilkus vietiniuose turnyruose bei jau turi „Ultraliga“ patirties. Tomas atstovavo „Forsaken“ arba kitaip „Maturalni Forsaken“ du sezonus 2021-2022 metais bei reguliariame sezone užėmė 4-ąją vieta, taip patekdamas į atkrintamąsias, kur deja krito pirmajame ture prieš „Aliorbank Team“, rezultatu 0-3.

„Mid“ rolėje taip pat ilgamečiams fanams pažįstamas Julius „zty“ Kursys. Žaidėjas atstovavo „Iron Wolves“ 2019 metais jau nebeegzistuojančiame „Baltic Masters“ 2021 metų vasaros turnyre, tik ne „Mid“, o „Top“ rolėje. Tada komanda tapo paskutinė šio turnyro čempionė. Paskutinį kartą šiai komandai žaidėjas atstovavo tų pačių metų spalio mėnesį, kai komanda kovojo dėl patekimo į „Ultraliga“, lygai plečiantis bei pridedant dar dvi komandas.  Ši rolė yra pagrindinė žaidėjo rolė, todėl bus įdomu pamatyti, kaip jaunajam žaidėjui seksis varžytis su tikrai aukšto lygio žaidėjais.  

„AD Carry“ rolėje, apskritai „League of Legends“ esporto scenoje mažai žinomas žaidėjas, Jakub „Syzyfek” Bareła. 18-mečiui tai tik antra profesionali komanda jo karjeroje. Žaidėjas pavasario sezone atstovavo „One More Esports“ organizacija iš Kataro, su kuria varžėsi „Arabian League“ antrojoje divizijoje kur ir tapo čempionais, bet bandydami patekti ir pirmąją lygos diviziją, kovoje dėl patekimo pralaimėjo viršutinės turnyrinės lentelės dalies atkrintamosiose varžybose „3BL Esports“ komandai rezultatu 3-2. Po to sekė pergalė prieš „Twisted Minds“ komanda rezultatu 1-3. Bet deja kovoje dėl paskutinės vietos į pagrindinį turnyrą teko vėl pripažinti „3BL Esports“ pranašumą. Žaidėjui iš Lenkijos tai puikus šansas parodyti save vietinėje lygoje, bei pasikelti savo, kaip žaidėjo, vertę.

Sudėtį „Support“ rolėje užbaigia žaidėjas, kuriam tai yra naujas patirtis, kadangi visą savo karjerą Joosep „M0NK” Kivilaan žaidė „AD Carry“ rolėje. Paskutinė esto karjeros stotelė buvo „Fox Gaming“ organizacija iš Maroko „Arabian League“ 2023 metų pavasario sezone, kada komanda liko 5 vietoje ir nepateko į atkrintamąsias varžybas. 25 metų žaidėjas turi „Ultraliga“ patirties, 2022 metų vasarą atstovavęs „Grypciocraft“ komandai.

Iron Wolves sudėtis 2023 metų „Ultraliga“ vasaros sezonui:

„TOP“: PawełHeSSZeroKarwot, Lenkija;

„JUNGLE“: TomasJaunutis1Janaudis, Lietuva;

„MID“: Julius zty Kursys, Lietuva;

„AD CARRY“: JakubSyzyfek Bareła, Lenkija;

„SUPPORT“: Joosep M0NK Kivilaan, Estija.

Naujasis „Ultraliga“ sezonas startuoja jau gegužės 29 diena. Transliacijos pradžia numatyta 17:40 val. Lietuvos laiku. Pirmojo žaidimas turėtų prasidėti 18:00 valanda Lietuvos laiku.