Žaidimai

Įspūdingai „SCL” sezoną pradeda įvairios Lietuvos CS:GO komandos

Ne taip senei susikūrusioje “SCL” lygoje prasidėjo jau aštuntasis sezonas. Būtent šį sezoną turime net šešias komandas iš Lietuvos, žaidžiančias „SCL Public“, „SCL Masters“ ir aukščiausioje „SCL Challengers“ divizijose. Apžvelkime kaip tautiečiams sekasi šį sezoną.

Pirmoje “SCL Public” divizijoje turime dvi komandas iš Lietuvos. Tai komandos “FFF” ir “Secret”. “FFF“ komandoje žaidžia: wavez, agz,  Ezpzsad, denii5, blanik. Tuo tarpu “Secret” komandos sudėtyje: domce, xDe3vis, Danke, Tr0lis, ZyzzPr7. Komanda “FFF” sezoną pradėjo iškovodama net dvi pergales: rezultatu 16-2 nugalėjo komandą “Good News Gorillaz”, bei rezultatu 16-6 įveikė komandą iš Portugalijos “Turtle”. Deja, bet lietuviams teko pripažinti lenkų pranašumą ir nusileisti komandai „Wisla Plock Esports“ rezultatu 12-16. Praeitą sezoną “FFF” komandos lietuviai taip pat žaidė „SCL Public“ divizijoje kur turėjo dvi pergales iš aštuonių galimų. Kiek prasčiau šį sezoną pradėjo komanda “Secret”. Šiuo metu „Secret“ ekipa turi vieną pergalę ir tris pralaimėjimus.


Vienoje aukščiausių lygos divizijų “SCL Masters“ turime net tris Lietuvos komandas. Viena stipriausių šios divizijos komandų: “7 Reasons”. Nors ir turėjusi pakeitimų sudėtyje tai nesustabdė „7Reasons“ ekipos. Lietuviai sezoną pradėjo iškovodami net keturias pergales iš keturių galimų. Pirmose varžybose po įtemptos kovos įveikė Graikijos ekipą “Anorthosis Famagusta Esports” rezultatu 16-14. Antrosios varžybos lietuvių penketukui buvo lengvesnės. Būtent jose, rezultatu 16-4 šie įveikė Turkijos komandą “PCIFIC Espor”. Čia tautiečiai nesustojo ir sugebėjo išplėšti pergales prieš „Inferus eSports„, bei „Orgless“ komandas, taip užsitikrindami pirmąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

„SCL Masters” turnyrinė lentelė

Antroji lietuvių komanda “Panama” ši sezoną kilo divizijoje ir jau kovoja “SCL Masters”. Pirmojoje kovoje  šiems nepasisekė: po pratęsimo lietuviams teko pripažinti Jungtinės Karalystės žaidėjų pranašumą ir nusileisti “7AM” komandai rezultatu 16-19. Sekančiose varžybose jų laukė “U Cluj eSports” ekipa iš Rumunijos. Tautiečiai ją įveikė rezultatu 16-6. Paskutiniojoje kol kas sužaistoje kovoje prieš CIS ekipą „Norden“ lietuviai po sunkios kovos sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 19-17 ir užsitikrinti saugią 12 poziciją lentelėje.

Paskutinioji šios divizijos lietuvių komanda – “Inferus eSports”. Deja šiai ekipas sezono pradžia nėra tokia sėkminga. Pirmose varžybose tautiečiams teko nusileisti Portugalijos ekipai “CaretosGaming” rezultatu 7-16. Antrose varžybose nusileido jau minėtai Lietuvių komandai „7 Reasons“ rezultatu 3-16. Pirmos pergalės „Inferus eSports“ neiškovojo ir trečioje dvikovoje. Jie nusileido „Electrocuted eSports‘ komandai iš Lenkijos rezultatu 5-16. „Inferus eSports“ šiuo metu užima paskutinę turnyrinės lentelės vietą.

Aukščiausioje lygos divizijoje “SCL Challenger” turime vienintelę Lietuvos komandą “SD Invicta”. Ketvirtą sezoną iš eilės aukščiausioje divizijoje žaidžianti Lietuvių komandą ši sezoną sieks pagerinti savo rezultatus. Pirmasis jų susitikimas buvo prieš ekipą iš CIS regiono „QUAZAR”. Deja, bet čia jiems teko savo oponentų pranašumą ir nusileisti rezultatu 12-16. Sekantis susitikimas laukia prieš ekipą iš Danijos “Prosapia”.

„SD-Invicta”


Nusimato įdomus sezonas visoms Lietuvos komandoms. Sezono rezultatus galite sekti komandų socialiniuose tinkluose arba oficialiame „SCL“ puslapyje. Taip pat nepraleiskite galimybės dalyvauti „SCL” organizuojamame „Pick-em” žaidime ir turėk galimybę laimėti nuostabių prizų.