League of Legends

Istorinę pergalę pasaulio „League of Legends“ čempionate pasiekę prancūzai – tolimesnėje kovoje dėl čempionų vardo

Paskutinę „League of Legends“ pasaulio čempionato „Play-In“ etapo dieną paaiškėjo 4 stipriausios šio etapo komandos. Jos įžaidimo etape varžėsi kovoje iki trijų pergalių dėl kelialapio į pasaulio čempionato atkrintamąsias.

Vietnamo lygos „VCS“ atstovai „Gam Esports“ ir „Team Wales“ susitiko tarpusavio derbyje, kuriame užtikrintą pergalę rezultatu 3 -1 pasiekė „Gam Esports“ ekipa, vedama Do Duy „Levi“ Khanh‘o  ir Nguyen Linh „Slayder“ Vuong‘o. Taip Vietnamo „League of Legends“ čempionato atstovai įveikė „Play-In“ barjerą ir pateko į kitą čempionato etapą.

„Gam Esports” / „Riot Games” nuotr.

Do Duy „Levi“ Khanh‘as  interviu metu sakė, kad labai džiaugiasi, kad „VCS“ atstovai taip sėkmingai pasirodė pirmajame etape, ir yra laimingas pats patekęs į „Swiss“ čempionato etapą.

Paklaustas apie sekančios varžovus, „Levi“ minėjo, kad nenorėtų žaisti prieš „LPL“ ar „LCK“ čempionus – „JD Gaming“ ir „Gen.G Esports“. Pasak „Levi“ palankesnis varžovas jiems būtų europietiškasis „G2 Esports“ ar LCS čempionai „NRG“.

Europietiškas dominavimas

Vėlesniuose susitikimuose savo jėgas demonstravo Europos „LEC“ lygą atstovaujanti „Team BDS“, prieš tai kovoje nusileidusi „Team Wales“ komandai rezultatu 1-2 ir „PCS“ lygos atstovams „PSG Talon“, kurie kol kas nebuvo patyrę nė vieno pralaimėjimo.

Paskutinis jų susitikimas buvo vienas įdomiausių per visą „Play-In“ etapo istoriją. Nors „PSG Talon“ pirmaujant 2-0 atrodė, kad kova ilgai netruks, sėkmingai atsigavusi „BDS“ sustygavo savo žaidimą ir susitikimą užbaigė pergalingai rezultatu 3-2.

Team BDS“ vedama Adam „Adam“ Maanane ir jo intriguojančių „čempionų“ pasirinkimų, sukėlė tokias audringas fanų reakcijas ir susilaukė jų pripažinimo, atsižvelgiant, kad didelė dalis kritikų ir analitikų teigė, jog „PSG Talon“ yra gerokai stipresnė komanda.

Prancūzų ekipa buvo 4 komanda per visą „League of Legends“ pasaulio čempionato istoriją, kuri sugebėjo atlikti „reverse sweep“ ir taip išsilaikyti čempionate. „LEC“ lygos pavasario čempionai niekad nebuvo vertinama kaip viena iš stipriausių komandų, tad patekimas į „League of Legends“ pasaulio čempionatą šiai elektroninio sporto organizacijai jau ir taip yra didelis pasiekimas, o dabar Šveicarijos organizacija turės galimybę žaisti prieš stipriausius iš stipriausių pasaulyje.

„Team BDS” / Colin Young-Wolff „Riot Games” nuotr.

GAM Esports“ ir „Team BDS“ laimėję savąsias serijas iki trijų pergalių keliauja į „Swiss“ etapą, kuriame susirungs su stipriausiomis pasaulio ekipomis.

„Swiss“ etapas

„Swiss“ etape dalyvaus 14 komandų iš Kinijos, Pietų Korėjos, Europos ir Šiaurės Amerikos. Prie šių jungiasi ir „GAM Esports“ bei „Team BDS“.

Iš karto po „Play-In“ etapo buvo aiškūs ir būsimi komandų varžovai. „Team BDS“ susitiks su Kinijos lygos „LPL“ ir „MSI“ čempionais „JD Gaming“, kurie čempionatą pradeda tiesiai iš „Swiss“ etapo.

GAM Esports“ susirungs su Pietų Korėjos „LCK“ čempionais „Gen.G Esports“. Deja, net burtai čia nepasisuko Do Duy „Levi“ Khanh‘no naudai.

Abiejų komandų laukia labai rimtas išbandymas, tad įdomu – kuri komanda čempionate išeis aukštai iškėlus galvą, o kuriai teks keliauti atgal prie braižymų lentos ?

Pasaulio čempionato susitikimai / „LCK” nuotr.

„League of Legends“ „Swiss“ etapas, kuriame susitiks 16 stipriausių komandų, prasidės spalio 19 dieną ir tęsis 10 dienų. Po šio etapo prasidės atkrintamosios varžybos.