Counter Strike 2

Karinę tarnybą atlikęs lietuvis sugrįžta į „Counter Strike 2“

Pusantrų metų pertrauką turėjęs ir savanorišką karinę tarnybą atlikęs Rokas „EspiranTo“ Milašauskas sugrįžta į profesionalią „Counter Strike 2“ sceną.

Apie sugrįžimą 22-eų lietuvis oficialiai pranešė savo „X“ paskyroje.

„Šiandien baigiau tarnybą savo šaliai. Tarnavau kaip savanoris, siekdamas atrasti save ir susidurti su realybe koks sunkus gali būti gyvenimas. Ir taip, sugrįžtu į CS2, ir šį kartą nesustosiu pusiaukelėje”, – pranešime rašo „EspiranTo“.

2018-2020 metais savo geriausią karjeros epizodą išgyvenęs lietuvis buvo atsidūręs tarp geriausių pasaulio „Counter Strike“ žaidėjų. Tuo metu atstovaudamas tokias komandas kaip „CR4ZY“ ir „C0ntact Gaming“ laimėjo „Dreamhack Open Rotterdam“ ir prasibrovė į daug lietuvių nemačiusį „Starladder Berlin Major“ pasaulio čempionatą.

Tiesa, tuo metu jau sklido kalbos, kad lietuvio požiūris į žaidimą ir turnyrus nebuvo rimtas, o tai pakišo koją tolimesniuose karjeros etapuose.

Paskutiniu metu R.Milašauskas žaidė po „Looking4Org“, „MANS NOT HOT“ ir „Budapest Five“ vardais.

Pasak žaidėjo, patirtis kariuomenėje buvo tarsi Dievo dovana, leidusi susidėlioti prioritetus ir susitvarkyti discipliną. Su tuo „EspiranTo“ pranešė, kad nuo kovo 4-os dienos pradės tiesiogines transliacijas savo „Twitch“ kanale ir rodys savo visą žaidimo progresą.